Roksana Węgiel obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd młodego pokolenia. 18-latka wzbudza ogromne emocje za sprawą swojego wyglądu, jak i związku z 26-letnim Kevinem Mglejem.

Roksana Węgiel chwali się seksi fotkami w bikini. Ostrzega, że to już ostatnie

Roksana Węgiel w The Voice of Poland

Młoda wokalistka jak na swój wiek wiedzie dość dojrzałe życie. Nie uciekła w imprezy, czy używki, tylko spędza czas z narzeczonym i często także z jego 3-letnim synem z poprzedniego związku. Ostatnio nawet para chwaliła się sokami własnej roboty z malin.

Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie Roxi w niezwykle pięknej czerwonej sukience z głębokim dekoltem i szeroki rękawami. Do tego miała na sobie czarne kozaki na platformach. Młoda wokalistka właśnie w takim wydaniu wystąpiła w piątkowym wydaniu show The Voice of Poland.

Kevin Mglej publicznie wyznaje miłość Roksanie Węgiel!

Widzimy, że Roksana Węgiel oznaczyła w poście luksusowe centrum handlowe Vitkac. Udało nam się znaleźć jej czerwoną kreację na stronie internetowej. Widzimy, że sukienka Jacquemus kosztuje 5,469 zł. Natomiast nie wiemy, czy gwiazda dostała od nich kreacje za darmo w ramach współpracy, czy faktycznie kupiła ja za pełną cenę.

Burza wokół stroju Roksany Węgiel. Tym razem przesadziła? (ZDJĘCIA)