Dziś rozpoczął się 60. festiwal piosenki w Opolu. Prowadzącymi tegoroczny festiwal zostali Tomasz Kammel i Beata Chmielowska Olech. W ubiegłym roku byli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, kiedy jeszcze ukrywali, że są parą.

18-letnia Roksana Węgiel zdradza szczegóły zaręczyn i planuje już ślub! Wiadomo co z nazwiskiem i suknią

Roksana Węgiel na 60. KFPP Opole 2023

Podczas pierwszego dniapod nazwą „Wielka Gala – Od Opola do Opola” w reżyserii Konrada Smugi można było zobaczyć m.in. Golec uOrkiestra, Zakopower, Lombard, Trubadurzy, Pectus, Wanda i Banda, Universe, Krzysztof Jaryczewski, Gromee, Dominik Dudek, MaRina, Sound n’Grace, a także Roxie Węgiel.

Roksana Węgiel pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa: „A to ja jako bambik”

To właśnie obok Roksany Węgiel nie dało się przejść obojętnie. 18-letnia gwiazda zachwyciła wszystkich nie tylko swoim wyglądem, ale i wykonem. Zaśpiewał słynny utwór Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy” we własnej interpretacji.

Tego wieczoru Roxi postawiła na klasykę, czyli czarną suknę do ziemi ze srebrnymi dodatkami. Natomiast nie zabrakło młodzieńczego akcentu, czyli wycięcia na talii.

Fot. Podlewski/AKPA

Miała także dość mocny makijaż, że aż na pierwszy rzut oka ciężko ją poznać. Makijażystki się postarały, aby zachwycała od góry do dołu.

Roksana Węgiel straciła pracę w TVP! To przez jej nowy wizerunek?

Fot. Podlewski/AKPA

Pectus, fot. Podlewski/AKPA