Choć Roksana Węgiel zaledwie kilka miesięcy temu świętowała 18. urodziny, w jej życiu szykuje się już sporo zmian – kilka dni temu młodziutka piosenkarka pochwaliła się, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, starszego o 10 lat Kevina Mgleja, publikując wpis na Instagramie i chwaląc się pierścionkiem:

Kilka miesięcy temu powiedziałam „TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – napisała.

Jak udało się ustalić fanom, do zaręczyn najprawdopodobniej doszło w styczniu 2023 roku, podczas urodzinowego wypadu na Malediwy. Choć część internautów nie do końca jest zachwycona decyzją Roxie, gwiazda nic sobie nie robi z komentarzy i „dobrych rad” fanów. Zamiast tego, okazuje się, że para planuje już ślub!

Roksana Węgiel przy okazji zaręczyn odpowiada, czy utrzymuje 26-letniego Kevina

Roksana Węgiel o zaręczynach, ślubie, sukni i intercyzie

Dwa dni temu Roksana Węgiel udzieliła wywiadu serwisowi „Świat Gwiazd”, w którym ujawniła kulisy zaręczyn oraz ślubne plany. Okazuje się, że para od dłuższego czasu rozmawiała na temat zaręczyn i ślubu, dlatego wydarzenie nie było dla Roksany całkowitym zaskoczeniem:

Od początku byłam pewna tej relacji i od początku dążyliśmy do ślubu. To tak naprawdę była decyzja, o której dużo rozmawialiśmy, więc jest to coś pięknego. Mam piękne wspomnienie z tego dnia i duży „commitment” przede wszystkim ze strony Kevina i ze strony mojej. Zgadzając się, to jednak też jest duża deklaracja. Nie byłam zaskoczona, bo podeszliśmy do tego bardzo poważnie. Miałam czas, żeby sobie to wszystko ułożyć. Cieszę się, że miałam czas na przemyślenie tej decyzji.

Następnie Węgiel opisała jak wyglądał moment samych zaręczyn:

To był naprawdę cudowny dzień i bardzo wzruszająca chwila. […] Powiem tylko tyle, że to było piękne, kameralne miejsce i cieszę się, że to było takie nasze. Kevin to naprawdę cudownie zaplanował. Jest to jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. To tak naprawdę jest moment, który kosztuje dużo emocji i zaangażowania. Pamiętam, że się popłakałam, moje emocje w tym momencie sięgnęły zenitu. To naprawdę było przepiękne.

Prócz tego, gwiazda w rozmowie z dziennikarką zdradziła swoje ślubne plany. Okazuje się, że para obowiązkowo planuje ślub kościelny, a Roxie ma już wymarzoną suknię, o kroju syrenki, jednak na ten moment nie chce zdradzać szczegółów, jak dokładnie będzie wyglądać kreacja:

Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać.

Z kolei w kwestii nazwiska, Roksana podjęła decyzję, by dołączyć nazwisko męża do swojego. W ten sposób piosenkarka będzie się nazywać Roksana Węgiel-Mglej:

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska.

Na koniec padło pytanie o intercyzę. Roksana po chwili namysłu odparła, że obydwoje kochają się i ufają sobie na tyle, że wolą mieć wszystko wspólne:

To newralgiczny temat. Uważam, że jak się jest z kimś w małżeństwie, to i tak wszystko macie wspólne, wszystko jest wasze. To jest ciężki temat, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Kiedy masz zdrową relację w małżeństwie, żyjecie po prostu razem – odparła z powagą.

Też nie możecie się doczekać na fotki ze ślubu tych dwojga?

18-letnia Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Pokazała pierścionek (FOTO)

pasekkozak

Roksana Węgiel z narzeczonym szaleją na festiwalu (ZDJĘCIA)

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA