Brytyjskie media obiegły zdjęcia 18-letniego Romeo Beckhama, krążącego po ulicach Londynu w samochodzie za bagatela 400,000 złotych. Według komentatorów możliwe, że jego Maserati może być warte o wiele więcej, gdyż nie wiadomo dokładnie „co ma pod maską”. A znając życie wersja Maserati Romeo Beckhama jest nafaszerowana wszystkimi możliwymi bajerami. Syn Davida Beckhama i Victorii Beckham, jak widać korzysta z bycia dzieckiem milionerów. Zdjęcia zobaczycie TU.

Romeo Beckham udostępnił nowe zdjęcie z dziewczyną. Fani: „Ona jest w ciąży?”

Jednak nastolatek nie żyje jedynie z pieniędzy rodziców. Romeo Beckham jest twarzą jesiennej kolekcji (jesień-zima 2021/2022), francuskiego domu mody Saint Laurent za to zapewne zainkasował niezłą sumkę. A na początku tego roku, stanął przed obiektywem kultowego duetu fotograficznego Mert Alas i Marcus Piggott, do sesji okładkowej dla magazynu L’uomo Vogue.

Jakiś czas temu Romeo Beckham wyjawił, że chciałby iść w ślady ojca i zająć się zawodowo piłką nożną. Na jego Instagramie widać sporo zdjęć z boiska, ale to by było chyba na tyle. Od lat tez trenuje grę w tenisa. Rodzice wybudowali mu nawet profesjonalny kort, za który zapłacili ponoć ponad 200,000 złotych. Zaś jego treningiem zajmują się największe nazwiska tego sportu, Andy Murray, a także Grigor Dimitrov.

OMG! Romeo Beckham na okładce Vogue’a! Fani: CZYSTA matka!

Ciekawi nas bardzo, jak potoczy się kariera Romeo Beckhama. Trzeba przyznać, że będzie mu bardzo trudno przyćmić sławę i osiągnięcia rodziców, którzy w Wielkiej Brytanii uznawani są niemal za monarchię. Niestety bycie dzieckiem sławnych rodziców ma swoje profity, ale i wiele wad…

Romeo Beckham

Romeo Beckham fot. Backgrid USA / Forum

Romeo Beckham

Romeo Beckham fot. The Mega Agency / Forum