46-letni David Beckham spędza aktualnie wakacje na jachcie we Włoszech. Ostatnio rodzina widziana była u wybrzeży bajecznego Amalfi. Zatem jak się spędza wakacje na luksusowej łodzi? Pływając, nurkując czy jeżdżąc np. na skuterze wodnym. I to właśnie robił 16-letni syn Dawida, Cruz Beckham, gdy zatrzymała go policja.

Cruz Beckham zatrzymany przez policję

Joanna Przetakiewicz o UPADAJĄCEJ firmie Victorii Beckham: „Jest to problem, o którym się mówi bez przerwy”

16-letni Cruz, który ostatnio pofarbował sobie włosy na charakterystyczny kolor jasnego różu, w dniu kiedy zatrzymała go policja (i to nie byle jaka… bo Guardia Finanza, która zajmuje się narkotykami i przemytem ludzi), wraz ze swoją 10-letnią siostrą Harper jeździł na nartach wodnych. Potem on widziany był na skuterze wodnym.

„Dzieci są dość młode, a we Włoszech musisz mieć skończone 18 lat, by móc pływać na tak szybkim i tak naprawdę niebezpiecznym sprzęcie. Chwilę po tym, gdy Cruz wsiadł na skuter, do jachtu Beckhamów podpłynęła policja”, wyznał naoczny świadek w rozmowie z dziennikiem The Sun.

David Beckham opalał się, gdy usłyszał sygnał łodzi policyjnej. Natychmiast zszedł z górnego pokładu, żeby się tym zająć. Zarówno Cruz, jak i Harper mieli na sobie kamizelki ratunkowe i trzymali się bardzo blisko jachtu, więc trudno jest zrozumieć, na czym polegał problem. Jednak David natychmiast wezwał swoje dzieci, by wrócili na jacht, i zakotwiczyli skuter wodny.

„Przesłuchanie przez policję trwało około 45 minut, chociaż wszystko wyglądało całkiem polubownie. W pewnym momencie poprosili o dokumenty, które David bez problemu im udostępnił. Podczas przesłuchania policja rozpoznała piłkarza i retoryka od razu się zmieniła. Poprosili go nawet o selfie. Na koniec David pochylił się i przyjacielsko uścisnął rękę policjanta”

Victoria i David Beckhamowie genialnie wychowali dzieciaki – patrzcie na te zdjęcia

Dobrze mieć czasem sławnego tatę. A z innej strony patrząc? Guardia Finanza na pewno ma ważniejsze rzeczy na głowie, ale 45-minutowa rozmowa z megagwiazdą jest bardzo kuszącą opcją…

Victoria i David Beckham wypoczywają na wakacjach w Maroko/Instagram/davidbeckham

Victoria i David Beckham wypoczywają na wakacjach w Maroko/Instagram/davidbeckham