Romeo, 19-letni syn Davida Beckhama zadebiutował właśnie z nowym tatuażem, który jest hołdem dla jego słynnego ojca. Model i influencer, a przede wszystkim syn sławnej pary zrobił sobie nowy tatuaż – identyczny do tego, który na szyi ma David Beckham – uskrzydlony krzyż.

OMG! Romeo Beckham na okładce Vogue’a! Fani: CZYSTA matka!

Jaki ojciec taki syn!

W swoim stories na Instagramie opublikował jedno zdjęcie swojej szyi, a drugie dłoni przedstawiające ptaka z napisem „Prowadź z miłością”. Romeo Beckham oznaczył również sławnego tatuażystę gwiazd, Dr.Woo. pisząc „@_DR_WOO_ kolejne dzieło”.

Jego ojciec ma ponad 60 tatuaży, z których jeden to imię Romeo, które znajduje się tuż pod krucyfiksem gwiazdy piłki nożnej.

Beckhamowie i ich więź

Rodzina Beckhamów jest ze sobą wyjątkowo blisko i to nie pierwszy raz kiedy członkowie klanu oddają sobie nawzajem hołd. Wcześniej Romeo i David Beckhamowie zaprezentowali światu swoje bliźniacze fryzury, kiedy we dwójkę utlenili sobie włosy.

Romeo Beckham na randce z dziewczyną

Rodzeństwo Beckhamów bardzo często wspiera się nawzajem w swoich projektach. Wszyscy zawsze uczestniczą w pokazach mody Victorii Beckham. Miło się na to patrzy, prawda?

Romeo Beckham na spotkaniu z przyjaciółmi w koszulce odnoszącej się do jego mamy (ZDJĘCIA)

David Beckham odbiera córkę z zajęć

David Beckham odbiera córkę z zajęć fot. Mega Agency / Forum

Romeo Beckham

Romeo Beckham fot. Backgrid USA / Forum

Romeo Beckham

David Beckham Fot. BACKGRID