Romeo Beckham (18 l.) podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem ze swoją dziewczyną. Post opatrzył wyłącznie emoji symbolizującym miłość, pozwalając zdjęciu mówić samemu za siebie.

Victoria Beckham zdradziła, dlaczego na początku kariery nosiła TYLKO obcisłe ubrania

Romeo Beckham z dziewczyną

Romeo Beckham i Mia Regan (17 l.) spotykają się od maja ubiegłego roku. Zakochana para tegoroczne wakacje spędziła w Kornwalii.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ŚLUBIE? Zdradziła ich złota obrączka na palcu

Zdjęcie Romeo pojawiło się równocześnie z fotografią Davida Beckhama, który jako dumny ojciec zapozował do zdjęcia ze swoimi trzema synam: Brooklynem, Cruzem i Romeo. Zdjęcia zostały zrobione w Cotswolds w południowo-środkowej Anglii. Jest to region słynący z wapiennych wzniesień, wśród których swoje źródła ma Tamiza.

Na Instastory Romeo pojawiło się również zdjęcie ze sławnym tatą i bratem. Pierwotnie fotografię udostępniła Victoria podpisując zdjęcie „Moje chłopaki”.
Najmłodszy syn – Cruz pojawił się dopiero na zdjęciu opublikowanym przez ojca, a następnie przekazanym przez swojego brata Romeo. David Beckham podkreślił wyjątkową więź z synami:

Nie ma to jak więź ojców z synami, kocham was, chłopcy @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham.

Harper Beckham CAŁUJE syna Gordona Ramsaya. Urocze?

Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskich tabloidów, David Beckham ma pojawić się w celebryckiej wersji programu Bake Off, z której dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji zajmującej się walką z rakiem.

Męski wieczór: David, Romeo i Cruz Beckham, fot. Instagram @romeobeckham

David, Romeo i Cruz Beckham, fot. Instagram @romeobeckham

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)