Agata i Piotr Rubikowie wraz z córkami i psem spakowali swój dobytek i w 2023 roku przeprowadzili się na stałe do USA. Rodzina zamieszkała w niewielkiej miejscowości Key Biscayne pod Miami.

Agata Rubik wykluczona z ważnego projektu?! A miała zostać gwiazdą…

Rubikowie chwalą się zakupem mieszkania w MIAMI!

Cała przeprowadzka i wszystkie nowe doświadczenia związane z życiem za granicą na bieżąco relacjonuje zarówno Agata, jak i Piotr na swoich Instagramowych kontach. Fani w Polsce mogą śledzić każdy krok rodziny Rubików. Od miejsc na porę obiadową, po najlepsze miejsca na wypoczynek.

Agata Rubik pokazała rachunek za wizytę na ostrym dyżurze w USA! Musiała chwycić się za portfel?

Od momentu przeprowadzki Rubikowie mieli okazję poznać już dobre, jak i złe strony mieszkania w Ameryce oraz zawiązać nowe znajomości. Teraz postanowili zrobić kolejny krok i kupić mieszkanie w Miami.

7 miesięcy w Stanach i pierwsze mieszkanie!
Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to – napisała na początku Agata Rubik

Jak zareagowałaby Agata Rubik, gdyby jej córki związały się ze starszym milionerem? Influencerka stanowczo odpowiedziała fance

Dodała także, że mimo iż od początku byli zainteresowani zakupem, właściciel nie wykazywał chęci na sprzedaż tej nieruchomości. Niedługo później okazało się jednak, że musi on sprzedać apartament natychmiast, a Rubikowie od razu podjęli decyzję o zakupie.

Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja. Po pół roku mieszkania na wyspie utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jest nasze miejsce i tu chcemy zostać. […] Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili – napisała na swoim Instagramie Agata Rubik.

Agata Rubik, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agata Rubik, Piotr Rubik, fot. Kurnikowski/AKPA

Agata Rubik, Piotr Rubik, fot. AKPA

Agata Rubik, Piotr Rubik, fot. Podlewski/AKPA