Według najnowszych doniesień Ryan Reynolds planuje zakup kolejnej drużyny sportowej. 46-letni aktor i przedsiębiorca jest już współwłaścicielem angielskiej drużyny Welsh Soccer Team, Wrexham AFC, razem z innym aktorem Robem McElhenneyem.

Ryan Reynolds kupi kolejną drużynę

Według źródła, które rozmawiało z magazynem PEOPLE, Ryan nosi się z zamiarem kupna drużyny Senators Ottawa. Jego zainteresowanie potwierdził we wtorek tweet wydany przez klub.

Ryan Reynolds zagra w kolejnym hicie (ZDJĘCIA)

Sportico po raz pierwszy poinformował, że zarząd Senatorów przygotowuje się do potencjalnej sprzedaży i zatrudnił Galatioto Sports Partners (GSP), firmę zajmującą się bankowością sportową, co można interpretować jako znak sprzedaży. Aktor ani jego przedstawiciele nie komentują narazie tych plotek.

Ryan Reynolds jest mylony z Benem Affleckiem!

Właścicielami Senatorów był EugeneMelnyk, który niedawno zmarł, a zespół zostawił swoim dwóm córkom, Annie i Olivii. Obecnie rada dyrektorów prowadzi franczyzę w imieniu córek.

To będzie już druga drużyna w posiadaniu aktora. Jak informowaliśmy wcześniej, to „jedyny zakup” z którym nie jest po drodze jego żonie, Blake Lively. Więcej możecie przeczytać o tym tutaj.

Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze filmu fot. Backgrid USA / Forum

Ryan Reynolds w objęciach Blake Lively

Ryan Reynolds, Blake Lively/fot. Instagram/blakelively

Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze filmu fot. Backgrid USA / Forum