Salma Hayek uchodzi za jedną z najseksowniejszych aktorek w Hollywood. Z okazji 54 urodzin opublikowała zdjęcia w kostiumie kąpielowym na Instagramie i trzeba przyznać, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Co robi, że tak wygląda?

54-letnia Salma Hayek pokazała, jak wygląda bez makijażu zaraz po przebudzeniu: „Zjawiskowo piękna”

Salma Hayek świętuje 54 urodziny

Aż trudno uwierzyć, patrząc na Salmę Hayek, że aktorce ma 54 lata. Miliony fanów zachwyca się wyglądem i wysportowaną figurą Jennifer Lopez, ale aktorka jest od niej starsza o 3 lata i wcale nie odstaje od wokalistki. Lopez intensywnie ćwiczy i zwraca ogromną uwagę na to, co je. Hayek podchodzi do tej kwestii z większym luzem a mimo to, ma ciało jak prawdziwa bogini.

Salma Hayek bez makijażu i filtrów na wakacjach. Ale CIAŁO!

Trzeba przyznać, że natura hojnie obdarzyła aktorkę i mimo – że 50 jest już dawno za nią, to Salma w dalszym ciągu wygląda rewelacyjnie. Jest pełna energii a czas jakby stanął dla niej w miejscu.

Patrząc na jej twarz ciężko doszukać się jakichkolwiek zmarszczek! Gwiazda z pewnością korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, ale nie przesadza w tym zakresie.

Salma opublikowała urodzinowe zdjęcia w otoczeniu malowniczej przyrody, jednak to ona skupiała największą uwagę. Pokazała się w czarnym kostiumie kąpielowym, słomkowym kapeluszu i i chustą przewiązaną na biodrach. W takim wydaniu wyglądała tak elegancko, jakby przed chwilą zeszła z czerwonego dywanu.

Aktorka zdradziła, co robi że ma takie ciało. Przyznała, że nie ćwiczy regularnie i lubi dobrze zjeść, ale kiedy już idzie na siłownię to najchętniej wykonuje 30-minutowe sesje kickboxingu lub tańca. Uwielbia również jogę, która pomaga się jej wyciszyć. Hayek nie jest na żadnej diecie, ale dba by zdrowo się odżywiać, chociaż od czasu do czasu pozwala sobie na małe odstępstwa.

Salma jest dumna ze swoich krągłości. Wielu mężczyzn uważa ją za synonim seksapilu i trzeba przyznać, że słusznie.

Patrząc na jej zdjęcia wierzycie, że aktorka skończyła 54 lata?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Salma Hayek na Oscarach w naszyjniku wartym 4 MILIONY dolarów (ZDJĘCIA)

Salma Hayek ma zamiennik dla botoksu

WOW! Salma Hayek kończy 53 lata – pokazała się W BIKINI!

Uśmiechnięta Salma Hayek przyłapana przez fotoreporterów.

Salma Hayek, fot.Forum, Backgrid USA.

Salma Hayek świętuje 54 urodziny.

Salma Hayek świętuje 54 urodziny. Fot.Instagram:salmahayek.

54-letnia Salma Hayek.

Salma Hayek, fot.Instagram:salmahayek.