Sara Boruc (34 l.) wiedzie życie niczym z bajki. Żona, mama na pełen etat i w dodatku biznes women nie zwalnia tempa. Kobieta wie, jak ważną rzeczą jest odpowiednia dieta i codzienna aktywność fizyczna. Nie bez powodu mówi się, „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Sara Boruc podąża za tą maksymą. Jesteście ciekawi od czego kobieta zaczyna swój dzień?

SZOK! Sara Boruc została WYPROSZONA z restauracji. Zniesmaczona celebrytka nagrała InstaStory, w którym opowiedziała o całej sytuacji

Sara Boruc rozpieszczana przez męża, który przygotował jej śniadanie

Sara na początku maja tego roku urodziła synka, któremu dała na imię Noah. Gwiazda wraz z mężem wychowują trójkę dzieci. Sara z Arturem jest po ślubie już pięć lat a w dalszym ciągu ich uczucie jest tak samo silne jak na początku znajomości. Para celebruje wspólne chwile i wydaje się, że stale zaskakują się drobnymi niespodziankami. Dla przykładu polska WAG pochwaliła się, jakie śniadanie przygotował jej mąż.

Co je na śniadanie Sara Boruc?

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dlatego powinno być pożywne, syte i zapewniać energię na cały dzień. Blogerka modowa pochwaliła się, jakie śniadanie przygotował dla niej mąż Artur Boruc.

Sara zjadła dwa jajka ugotowane na twardo, do tego zielony ogórek pokrojony na mniejsze kawałki. Na talerzu znalazła się również pasta z ciecierzycy, czyli tak zwany hummus a także kawałki papryki. Śniadanie przygotowane przez polskiego piłkarza wygląda na zdrową i sytą propozycję o poranku.

Nie jestem na diecie, ale pilnuję żeby jeść regularnie, z reguły są to trzy posiłki w ciągu dnia i do tego jakieś małe przekąski – opowiedziała Sara o swoich nawykach jedzeniowych w jednym z wywiadów.

Z chęcią wy­pró­bu­je­my pro­po­zy­cję Sary Boruc podczas ju­trzej­sze­go śniadania.

Sara Boruc

Śniadanie Sary Boruc. Fot.Instagram/mannei_is_her_name

A Wasi partnerzy przygotowują Wam śniadanie z rana? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sara Boruc składa życzenia Annie Lewandowskiej. Pokazała ich stare zdjęcie

Sara Boruc zdradziła, ile waży; wróciła już do formy sprzed ciąży?

Sara Boruc ma NOWĄ przyjaciółkę; to znana modelka

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sara Boruc

Shopping Queen, program rozrywkowy, Polska 2014, reż. Sara Boruc, Joanna Horodyńska, scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Baranowski/AKPA