Sara Boruc (34 l.) niedawno urodziła synka, Noah. Gwiazda od tamtej pory nie rozstaje się z maleństwem. Sara jest zdania, że dzieci nie powinny ograniczać rodziców, jeżeli ma ochotę podróżować, zabiera swojego syna z całą rodziną. Boruc jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, regularnie pokazuje zdjęcia, na których możemy zauważyć ją w roli przykładnej matki.

Sara Boruc zdradziła, ile waży; wróciła już do formy sprzed ciąży?

Sara Boruc wyproszona z restauracji razem z synkiem!

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno o jednej z restauracji w Poznaniu, która zakazała przychodzenia do lokalu z dziećmi poniżej 6 roku życia. Nowe zmiany zostały wprowadzone w życie za sprawą zniszczeń, do jakich dochodziło podczas odwiedzin restauracji przez rodziców z swoimi pociechami. Osoby decyzyjne w lokalu postanowiły przemyśleć całą sprawę i wprowadzić takie zmiany, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i pozwolą cieszyć się posiłkiem w kameralnej atmosferze.

Sara Boruc postanowiła zjeść lunch w jednej z Poznańskich restauracji. Zupełnie nie spodziewała się tego, co ją spotkało. Okazało się, że żona popularnego piłkarza została wyproszona z lokalu. Wszystko za sprawą tego, że restauracja postanowiła wprowadzić nową zasadę. Informacja odnośnie tego, że w lokalu nie mogą przebywać dzieci poniżej 6 roku życia, czy w wózkach, została wywieszona na drzwiach przed wejściem do restauracji. Całą historię celebrytka postanowiła opowiedzieć na swoim InstaStory, przy czym Sara nie ukrywała zniesmaczenia.

Słuchajcie, jakie jaja. Poszliśmy do restauracji Papavero w Poznaniu. Siostra pomogła mi wnieść wózek. Podchodzi do nas pan i pyta, czy przeczytałyśmy karteczkę przyklejoną na drzwiach. Odwracamy się i patrzymy, a tam wielki znak, przekreślony wózek. Zakaz wprowadzania dzieci do lat sześciu – opowiadała swoją historię Sara Boruc na.

Sara Boruc pierwszy raz spotkała się z zakazem przychodzenia do lokalu z dzieckiem poniżej 6 roku życia

Czyżby Sara postanowiła rozpętać kolejną burzę w Internecie? Kobieta przyznała, że bardzo dużo podróżuje po świecie mając okazję jeść w najróżniejszych restauracjach, jednak nigdy nie spotkała się z podobną sytuacją.

Przysięgam wam, pierwszy raz spotykam się z czymś takim, a byłam w różnych knajpach na całym świecie. Także bardzo się muszą cenić, bardzo im musi iść biznes, skoro sobie na coś takiego pozwalają. Słabe na maksa, już więcej tam nie pójdę – zamknęła temat na swoim InstaStory Sara.

Myślicie, że oburzenie Sary Boruc było bezpodstawne?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sara Boruc składa życzenia Annie Lewandowskiej. Pokazała ich stare zdjęcie

Jedni mówią, że te buty są TRAGICZNE, inni, że to HIT tego LATA; Sara Boruc lansuje nowy trend

Sara Boruc ma NOWĄ przyjaciółkę; to znana modelka

View this post on Instagram

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na spacery z maluchem..Mieszkamy tuż przy plaży co zachęca do spacerów pare razy dziennie. Wózek mixx od @nuna_pl idealnie sprawdza się na każdej nawierzchni , niezależnie od tego czy jest to leśna ścieżka czy nawet plaża. Jest leciutki, łatwo prowadzić go jedną ręką,ma świetny,nowoczesny design a do tego występuje w moich ulubionych wariantach kolorystycznych. Możecie oczywiście nabyć również wersję z gondolą, my natomiast mamy ciekawskiego Nonka więc korzystamy już ze spacerówki którą można rozłożyć do całkowicie płaskiej pozycji (dzięki temu dzidziuś śpi wygodnie 😊). #mixx #nunamixx #nuna #baby #wozek #ad #nunapl

A post shared by Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name) on

Sara Boruc

Sara Boruc na swoim InstaStory mówiła o nieprzyjemnej sytuacji. która spotkała ją w jednej z restauracji. Fot.Instagram/mannei_is_her_name.

Sara Boruc

Sara Boruc na swoim InstaStory mówiła o nieprzyjemnej sytuacji. która spotkała ją w jednej z restauracji. Fot.Instagram/mannei_is_her_name.

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Sara Boruc

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Niemiec/AKPA.

Sonda

poll-violet

Oburzenie Sary Boruc było bezpodstawne?

1
Sara Boruc

TAK, zasady to zasady, należy się do nich stosować.

Sara Boruc poszła zjeść lunch w jednej z Poznańskich restauracji. Żona popularnego piłkarza została wyproszona z lokalu. Wszystko za sprawą tego, że restauracja postanowiła wprowadzić nową zasadę. Informacja odnośnie tego, że w lokalu nie mogą przebywać dzieci poniżej 6 roku życia, czy w wózkach, została wywieszona na drzwiach przed wejściem do lokalu.

2
Sara Boruc

Oczywiście że NIE! Zareagowałabym dokładnie w ten sam sposób.

Całą historię celebrytka postanowiła opowiedzieć na swoim InstaStory, przy czym Sara nie ukrywała zniesmaczenia.