Scott Disick (37 l.) został przyłapany w towarzystwie tajemniczej kobiety tego samego dnia, gdy Kim Kardashian ogłosiła, że słynne reality-show „Z Kamerą u Kardashianów” zakończy się po 14 latach nagrywania, na 20 sezonie. Disick poczuł większą swobodę i na nowo zaczął randkować?

Syn Kourtney Kardashian i Scotta Disicka to cały tata – w krótkich włosach wygląda jak kopia ojca

Scott Disick z tajemniczą kobietą

Scott Disick ma szczęście do pięknych kobiet. Najpierw był związany z Kourtney Kardashian, która jest matką jego trójki dzieci. Ich związek mimo wielu prób nie przetrwał. Później Scott zaczął spotykać się z młodziutką Sofią Richie, ale para od zerwania nie utrzymuje ze sobą kontaktów. Teraz fotoreporterzy przyłapali go z ciemnowłosą pięknością.

Scott pojawił się na mieście w towarzystwie tajemniczej kobiety tego samego dnia, kiedy na fanów rodziny Kardashian-Jenner spadła druzgocąca informacja. Kim zapowiedziała, że ich przygoda z reality-show kończy się po 14 latach. 

Scott Disick i Sofia Richie wrócą do siebie? On woli spędzać czas z Kourtney

Disick nie wyglądał na zmartwionego tą informacją. Scott pojawia się w rodzinnym show od samego początku i to właśnie dzięki niemu zawdzięcza swoją rozpoznawalność. Mimo, że w pierwszych sezonach dał się poznać od gorszej strony – jako osoba wulgarna, leniwa, załatwiająca problemy za pomocą pieniędzy i zdradzająca Kourtney – to i tak ma wierne grono fanów.

Scott Disick przyłapany w towarzystwie tajemniczej kobiety.

Scott Disick i tajemnicza kobieta, fot.Forum/Backgrid USA.

Tego dnia Scott Disick wyglądał wyjątkowo drapieżnie. Postawił na koszulę z motywem tygrysa, do której dobrał spodnie moro i adidasy.

Nie wiadomo natomiast, kim była jego ciemnowłosa partnera. Oboje wysiedli z samochodu Disicka a kobieta cały czas mu towarzyszyła. Miała na sobie krótkie spodenki i modną bluzę typu tie dye.

Tworzą ładną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Khloe Kardashian WRÓCIŁA do Tristana. Scott Disick wygadał się o ich związku

NIEZRĘCZNIE! Kourtney Kardashian i Scott Disick poszli na kolację, a tam… Sofia Richie (ZDJĘCIA)

Scott Disick na spacerze z tajemniczą koleżanką i dziećmi (ZDJĘCIA)

Tajemnicza partnerka Scotta Disicka.

Tajemnicza partnerka Scotta Disicka. Fot.Forum/Backgrid USA.

Scott Disick w drapieżnej stylizacji.

Scott Disick, fot.Forum/Backgrid USA.

Sofia Richie i Scott Disick na plaży w Malibu.

Sofia Richie i Scott Disick. fot. Forum/Mega Agency.

Scott Disick spędza czas z rodziną Kardashian-Jenner.

Scott Disick, fot.Forum/BACKGRID USA.