Sebastian Fabijański jakiś czas temu postanowił udzielić obszernego wywiadu, w którym po raz pierwszy w pełni opowiedział o aferze z Rafalalą i swoim rozstaniu z Maff. W pierwszej części wywiadu wyjaśnił, że sprawa jest obecnie prowadzona przez jego prawników, a afera była wynikiem połączenia narkotyków z lekami od psychiatry i blackoutu, którego doznał Fabijański.

Sebastian Fabijański PRZYZNAŁ SIĘ do zdrady Maffashion! „Wszystkie błędy popełniłbym ZNOWU”

Sebastian Fabijański – Instagram

Jednak na wywiadzie się nie skończyło. Po tym wybuchła kolejna afera, wyszło na jaw, że Julia Kuczyńska także miała romans, a on był tego świadomy.

Rafalala chętnie korzystała z szumu wokół siebie i udzielała wywiadów, podczas jednego z nich dla Przeambitnych powiedziała coś, co rozwścieczyło Maffashion i Fabijańskiego:

Ona (red. Maffashion) się martwi o jakąś taką przyszłość… Nie martw się, a może to dziecko w ogóle nie dożyje liceum. Martwić się o coś, czego nie ma albo może nie być… Albo to dziecko będzie transseksualne– powiedziała Rafalala w rozmowie dla serwisu Przeambitni.

Maffashion po raz pierwszy zabrała głos: „Jeżeli coś w końcu miało mnie sprowokować, to się udało. Mogę czytać i słuchać o sobie najbardziej wymyślne rzeczy. I tak niejedno już w życiu przeczytałam. Ale WARA od mojego syna!!! JAK MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ O DZIECKU!!!” oraz wysłała pozew Rafalali.

Sebastian Fabijański WIEDZIAŁ o romansie Julii! Wydał kolejne szokujące oświadczenie

Z kolei Sebastian Fabijański przyznał, że sytuacja wymknęła się spod kontroli: przeprosił oficjalnie swojego syna i napisał dość enigmatycznie, że znika z social-mediów. Następnie opublikował zdjęcie na profilu instagramowym z napisem:

Na mnie czas. Bez odbioru” – napisał na czarnym tle.

Sebastian Fabijański do tej pory nie udostępniał nic na Instagramie – w środę pojawiło się pierwsze InstaStory od czasu komunikatu, że znika. Aktor poinformował, że już wkrótce zobaczymy z nim seriali „Sąsiedzi” w stacji Polsat, który jest adaptacją bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów, Saskii Noort. Zagrał u boku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Sebastian Fabijański zagrał w serialu „Sąsiedzi”

Z pewnością większość obserwatorów myślała, że aktor wrócił do social-mediów i zaczęli wysyłać mu wiadomości na skrzynkę prywatną. W środowy wieczór pojawił się ważny komunikat na InstaStory, z którego wynika, że Sebastian już nie zajmuje się swoim Instagramem:

Ważne. Profil nie jest już prowadzony przez Sebastiana. Jest przez niego jedynie autoryzowany. Niestety nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem za pośrednictwem tego profilu – czytamy na InstaStories.

Jak widać, Fabijański postanowił odciąć się od mediów społecznościowych, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne i zająć się pracą.

Sebastian Fabijański tym WPISEM zaniepokoił fanów: „Trochę ten wpis wygląda jak jakaś myśl samobójcza”

Aktor mimo wielu skandali, nadal chętnie widziany jest w polskich produkcjach. Natomiast sporym zaskoczeniem jest udział w polsatowskim serialu, Sebastian do tej pory grał głównie w filmach. Ostatni raz współpracował z główną stacją ponad 10 lat temu: w serialu „Linia życia” w 2011 roku oraz „Tancerze” w 2009 roku.

Sebastian Fabijański, Tomasz Zimoch, Lena Katlik, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

N/z aktorzy z serialu Tancerze : Natalia Lesz , Karolina Szymanska , Kamil Czarnecki , Dorota Czaja , Leszek Stanek , Sebastian Fabijanski