Selena Gomez (29 l.) stawia czoła nowojorskim mrozom w stylizacji, w którą… chcemy się dosłownie zaszyć. Gwiazda wybrała się z przyjaciółmi do The Comedy Cellar w Village Underground w zestawie… dość mało wyjściowym, przynajmniej tak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Na drugi zaś… wydaje się po prostu dzisiejszą modą, która pozwala na wszystko.

Selena Gomez otwiera nowy zaskakujący biznes

Selena Gomez – stylizacje 

Piosenkarka i aktorka opatuliła się na tę okazję w modny kożuch oversize z wielkimi kieszeniami. Do tego ogromny, wręcz przerysowany szalik, wygodne, luźne dresy i wełniane buty typu Emu.

A biorąc pod uwagę nadchodzące tygodnie i śnieg, który zawita do nas prawdopodobnie w kwietniu, weźmiemy z niej przykład. Okrycia wierzchnie w wersji „plus size” to największy hit sezonu zimowego.

Nowe projekty Seleny Gomez

Selena Gomez była ostatnio zajęta kręceniem 2. sezonu swojego przebojowego serialu Hulu „Only murders in the building”, w którym gra obok komediowych legend – Steve’a Martina i Martina Shorta. Trio gra amatorskich detektywów prowadzących śledztwa w sprawie śmierci w ich luksusowym kompleksie mieszkalnym.

Selena Gomez spotyka się ze znanym aktorem

Selena Gomez, której konto na Instagramie obserwuje niemal 300 milionów osób, jest źródłem inspiracji każdego dnia. Nie tylko tych stylizacyjnych. Przypominamy, że Selena ma swoją linię kosmetyków do makijażu, a także tworzy muzykę, która naprawdę wpada w ucho.

Selena Gomez w czarnej stylizacji fot. Backgrid USA / Forum

Selena Gomez Fot. GAMR/RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Selena Gomez w zimowej stylizacji.

Selena Gomez w zimowej stylizacji. Fot.Forum/Backgrid USA.