Selena Gomez nie mogła ulokować swoich uczuć po burzliwym związku z Justinem Bieberem. Po rozstaniu z piosenkarzem zmagała się też z toczniem rumieniowanym i musiała przejść operację przeszczepienia nerki. Teraz dochodzą do nas wieści z nas Oceanu, że gwiazda zaczęła z kimś się spotykać!

Selena Gomez opala się na jachcie. Spędza czas ze znajomymi i włoskim producentem (ZDJĘCIA)

Selena Gomez randkuje z Chrisem Evansem

Selena Gomez podobno randkuje z aktorem „Avengers: Endgame” , Chrisem Evansem. Fani zauważyli po różnych publikacjach w mediach społecznościowych, że zaczęli się spotykać. Na razie nie wiadomo, czy są już w związku, czy to dopiero pierwsze randki.

OMG! Selena Gomez przeszła TOTALNĄ metamorfozę. Teraz jest BLONDYNKĄ

Plotki pojawiły się po tym, jak niektórzy na Twitterze twierdzili, że widziano ich razem, kiedy opuszczali studio  i restaurację w Los Angeles. Na dodatek Evans ostatnio zaczął śledzić Gomez na Instagramie, ale aktorka nie odwzajemniła jego follow.

Plotki mogą okazać się prawdziwe, tym bardziej że Selena Gomez w 2015 roku powiedziała w wywiadzie z Andy Cohenenm, że aktor Chris Evans jej się podoba:

Podkochiwałam się w Chrisie Evansie. Czy on nie jest słodki ? On jest bardzo słodki. Albo mnie znienawidzi, albo mnie pokocha –  stwierdziła.

Justin Bieber z żoną RAPUJE o Selenie Gomez. I pokazuje swój dom z Hailey Baldwin

Selena Gomez Fot.T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Chris Evans Fot.Famous / Zuma Press / Forum

Chris Evans Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum