Selena Gomez (31 l.) pojawiła publicznie po raz pierwszy od czasu, gdy groziła usunięciem konta na Instagramie, po wypowiedzi na temat konfliktu Izrael-Hamas. Aktorkę, piosenkarkę, producentkę i bizneswoman widziano, gdy wybierała się na miasto ze słynnymi przyjaciółkami.

Księżna Kate w wełnianym komplecie doskonałym na jesień

Selena Gomez miała na sobie wełniany komplet w kolorze kamelowym, który połączyła z czarnymi butami i torebką. Na podobny, wełniany total look niedawno zdecydowała się księżna Kate. Swetry na całego – to już trend.

Szykowna Selena Gomez w jesiennym looku

Selana Gomez obszerny wełniany komplet przewiązała paskiem w talii. Do tego dołączyła czarne rajstopy i akcesoria w tym samym kolorze. Gwiazda gładko spięła włosy i postawiła na delikatny makijaż. Całość wyglądała szykownie, ale na luzie.

Ale buty! Selena Gomez w wyjątkowo seksownej stylizacji

Selena Gomez dołączyła do swojej kumpeli Taylor Swift i jej grupy przyjaciółek (Sophie Turner, Gigi Hadid, Cara Delevingne i Brittany Mahomes) na kolacji w Nowym Jorku, podczas gdy chłopak piosenkarki, gwiazda NFL Travis Kelce, był ze swoją drużyną Kansas City Chiefs za granicą.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: