Selena Gomez i jej mama Mandy Teefey wraz z Daniellą Pierson planują założyć nową firmę zajmującą się zdrowiem psychicznym.

Firma jakiej jeszcze nie było.

Trio uruchomi „WonderMind” w 2022 roku, „firmę medialną skupiającą się na zdrowiu psychicznym w sposób, którego nigdy wcześniej nie robiono”, podał portal Enterpreneur.

Selena Gomez odchodzi z branży muzycznej?! Jest komentarz artystki

„Chcieliśmy stworzyć coś nieszablonowego, co wejdzie głęboko w to, co naprawdę może pomóc ludziom” – powiedziała Mandy.

WonderMind będzie portalem z siecią podcastów i codziennymi artykułami wypełnionymi wskazówkami i ciekawymi wywiadami, a następnie z linią innowacyjnych narzędzi, które mają pomóc umysłowi. Przyniesie również dochody dzięki partnerstwu korporacyjnemu i rozwojowi własności intelektualnej – książek, esejów i odcinków podcastów dotyczących szerokiej gamy powiązanych tematów – w potencjalnych serialach telewizyjnych i filmach na portalach takich jak m.in. Hulu i Netflix.

Selena Gomez na okładce VOGUE’A. Otworzyła się na wiele bolesnych tematów

„Wierzę, że media plus produkt to ekosystem”, mówi Daniella, która jest współdyrektorem generalnym Mandy. „I mamy już duże marki, które wyrażają zainteresowanie reklamą i są naszymi partnerami. Cieszymy się, że możemy zbudować lukratywny biznes. Ponieważ najlepszym sposobem na zapewnienie, że społeczeństwo zwraca uwagę na problem, jest zarabianie na tym pieniędzy. Tak powstają prawdziwe zmiany ”.

Selena Gomez pokazała BLIZNĘ po przeszczepie nerki: „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie”

Warto wspomnieć, że Selena borykała się z własnymi problemami psychicznymi. W 2018 roku poddała się zamkniętemu leczeniu psychiatrycznemu i terapii dialektyczno-behawioralnej.

 

Selena Gomez w skórzanej spódnicy fot. Backgrid USA / Forum

Selena Gomez fot. Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – Credit line: GAMR/RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum