Selena Gomez (31 l.) wyglądała szykownie, wyrafinowanie i uroczo, gdy opuszczała Hôtel Plaza Athénée w Paryżu. Aktorka i piosenkarka na event Bvlgari wybrała się w niecodziennym, ovsersize’owym garniturze z nogawkami za kolano. widzieliśmy już damskie garnitury z szortami, z maxi nogawkami, ale ten jest nowością.

Selena Gomez podgrzewa temperaturę w internecie zdjęciem w stroju kąpielowym

Selena Gomez lansuje nowy trend, który ma wielką szansę się przyjąć. Gwiazda miała na sobie szary garnitur Alexandra Wanga, z obszerną marynarką i spodniami z szerokimi nogawkami przyciętymi tuż poniżej kolan, tzw. cullotes.

Aktorka połączyła elegancki garnitur z rozpiętą koszulą (również oversize) a także jasnoniebieskimi (męskimi?) bokserkami, które wystawały powyżej pasa i białym topem marki Eterne, gorsetem z metką popularnej marki PrettyLittleThing. Całość uzupełniła niewielką torebką GCDS Wear i klapkami na słupku od ParisTexas.

Selena Gomez w modnym garniturze

Selena Gomez, która ma wyjątkowo wierną rzeszę fanów (na Instagramie obserwuje ją ponad 430 milionów osób), cieszy się ze swojego życia singielki. W zeszłym miesiącu premierę miał jej nowy singiel „Single Soon”, który również prawił o sile kobiety bez partnera.

Ociekająca seksem Selena Gomez odważnie na Instagramie

Selena Gomez wybrała na paryskie wyjście stylowy zestaw, którego autorką jest Erin Walsh, guru gwiazdorskich looków. Jak wam się podoba Selena Gomez w tym niecodziennym zestawie?