Selena Gomez (31 l.) od dawna szuka prawdziwej miłości. Teraz ujawniła dokładnie, co jej nowy ukochany Benny Blanco (35 l.) wnosi do ich związku.

Szykowna Selena Gomez spędza sobotni wieczór z przyjaciółkami

Rozmowie z Vogue México y Latinoamérica Selena Gomez, że jej priorytetem w związku jest zachowanie szacunku do samej siebie, a także zapewnienie otwartej przestrzeni do dyskusji na temat uczuć. W wywiadzie nie mówi o Blanco, ale wiadomo, że chodzi właśnie o relację z producentem muzycznym i kumplem jej byłego Justina Biebera, którego zna od 2019 roku.

Bardzo trudno jest znaleźć kogoś, kto cię wysłucha i zatroszczy się o ciebie, ale wiem, że kiedy to nastąpi, będzie wspaniale, wyznała.

Zakochana Selena Blanco mówi o związkach

Związek Seleny Gomez i Benny’ego Blanco został potwierdzony dopiero 7 grudnia, kiedy Gomez w mediach społecznościowych wyraziła swoją wdzięczność za jego obecność w swoim życiu.

To jest HIT! Selena Gomez TAK wyeksponowała swoje piersi

Odpowiadając na komentarze fanów, nazwała Blanco „absolutnym wszystkim” i „najlepszą rzeczą, jaka jej się kiedykolwiek przydarzyła”.

Rzuciła także cień na swoich byłych, Justina Biebera i The Weeknda, opisując Benny’ego Blanco jako „lepszego niż ktokolwiek, z kim kiedykolwiek była”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: