„Sługa narodu” to najchętniej oglądany serial w Ukrainie. Po wybuchu wojny produkcja zdobyła sławę na całym świecie, przede wszystkim dlatego, że główną rolę gra w nim Wołodymyr Zełenski.

Wołodymyr Zełenski publikuje stare zdjęcia z żoną dla Vogue’a. Zobaczcie tylko, jacy byli szczęśliwi przed wojną

„Sługa narodu” w Polsacie

Podobno Polsat wykupił prawa do serialu i powstanie polska wersja „Sługi Narodu”. Jak podaje „Pomponik” zdjęcia do filmu jeszcze nie wystartowały i nieznana jest jeszcze obsada. 

Ludzie z całego świata zaczęli interesować się biografią prezydenta Ukrainy, która zdecydowanie należy do spektakularnych. Wołodymyr Zełenski dziś jest bohaterem narodu, ale jeszcze kilka lat temu był komikiem. Ogromną sławę zyskał właśnie dzięki satyrycznemu serialowi „Sługa narodu”, paradoks polega na tym, że główny bohater, nauczyciel historii Wasyl Gołoborodko nieoczekiwanie zostaje prezydentem na skutek niewyobrażalnego zbiegu okoliczności oraz intrygi polityków.

Wołodymyr Zełenski na okładce włoskiego Vanity Fair!

Serialowa historia stała się rzeczywistością. Wołodymyr Zełenski założył partię „Sługa Ludu”, ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta Ukrainy w Sylwestra 2018 roku, a kilka miesięcy później siedział już na fotelu prezydenta.

Jak myślicie, kto zagra główną postać Gołoborodki?

Internauci odkopują stare filmy Wołodymyra Zełenskiego. Tańczył w szpilkach i lateksie

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum