Ołena Zełenska do kwietnia 2019 roku prowadziła całkiem zwyczajne życie: nie udzielała wywiadów i nie pojawiała się w kolorowych magazynach, za to zajmowała się domem i dziećmi. Potem zostając pierwszą damą Ukrainy, zaczęła pełnić ważną funkcję w kraju. Niestety w porównaniu z innymi pierwszymi damami, pełni tę rolę w czasie wojny w kraju.

Wołodymyr Zełenski zaśpiewał w KABARECIE w POLSCE!

Ołena Zełenska i Wołodymyr Zełenski na zdjęciach w Vogue’u

Tuż po wygraniu wyborów w 2019 roku brytyjski Vogue zaproponował nowej prezydenckiej parze Ukrainy sesję zdjęciową w magazynie. Teraz Wołodymyr Zełenski opublikował te zdjęcia sprzed trzech lat, dziękując najważniejszym kobietom w swoim życiu, czyli mamie i żonie:

Moje najdroższe. Moja matka Rimma. Mama moich dzieci @olenazelenska_official. Dziękuję, że zawsze tam jesteście – pisze Wołodymyr Zełenski.

Żona Wołodymyra Zełenskiego opublikowała poruszający list do mediów z całego świata

Zdjęcia z Vogue’a, na których pozuje z żoną i dziećmi wyróżniają się na tle pozostałych postów na Instagramie, które przedstawiają wojnę na Ukrainie, czy ogromny smutek w oczach Wołodymyra Zełenskiego. Wcześniej Prezydent prowadził szczęśliwe i normalne życie z żoną i dwójką pociech, a niedawno Ołena Zełenska w rozmowie ze stacją CNN wyznała, że od ponad miesiąca mieszkają osobno, by chronić ich dzieci.

Ołena Zełenska opublikowała list otwarty do mediów z całego świata

Instagram: olenazelenska_official