Shakira na trybunach całuje Gerarda Pique

114-shakira-i-pique-1-R1 114-shakira-i-pique-1-R1

Kilka dni temu w Madrycie na stadionie Vicente Calderon odbył się mecz o Puchar Króla.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Barcelona w której dzielnie walczył Gerard Pique wygrała 3:0 z Athletic Bilbao.

Zresztą nie mogło być inaczej, na trybunach z wielkim zapałem kibicowała mu jego gorąca dziewczyna Shakira oraz rodzice. Po zwycięskim meczu Pique otrzymał największą nagrodę w postaci słodkiego buziaka od swojej ukochanej.

A być już 10 czerwca parę będziemy mogli zobaczyć u nas Gdańsku, gdzie w ramach EURO 2012 odbędzie się mecz Hiszpania-Włochy. Shakira na pewno nie zostawi Gerarda w tak ważnym dniu.

Wracając do Pucharu Hiszpanii – fotki kibicującej Shakiry i namiętnego pocałunku pary znajdziecie pod linkami. Naprawdę przyjemnie się na nich patrzy.

FOTO1
FOTO2
FOTO3
FOTO4
FOTO5

\"Shakira
Fot. Twitter/Shakira

\"Shakira

 
35 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

bo włosy to ona ścięła przeciez niedawno… lol

Przecież na tych zdjęciach ma włosy zaledwie do ramion! Już nie kombinujcie, że doczepiane i w ogóle, wiecznie ma miec krótkie? A co do różnicy wieku, to nie przeżywajcie tak bardzo, oni maja to gdzieś a polscy internauci nie moga tego przeboleć. Ot i polska mentalność.

gość, 30-05-12, 19:43 napisał(a):gość, 30-05-12, 18:12 napisał(a):cwel i latynoska podróba Britney Spears,ahacoz oni Ci takiego zrobili ?Do autorki pierwszego komentarza: rozumiem, że ty potrafisz lepiej śpiewać, i nie wzięłaś pod uwagę tego że Britney śpiewa z playbacku a tak to każdy głupi potrafi. Nie mam pojęcia czemu go cwelem nazywasz. Znasz go? Nie, więc się przymknij.

ładna para 😉 Szczęścia dla nich.

gość, 30-05-12, 18:12 napisał(a):cwel i latynoska podróba Britney Spears,ahacoz oni Ci takiego zrobili ?

jak ja czytam, te komentarze to mi słabo. wy ludzie co poniektórzy macie kompleksy i problemy jakieś, a dojrzałości zero. przyjemnie się na nich patrzy jak na zakochanych, a ona jest ładna. to czy umie śpiewać, nie jest do Twojej oceny, koleżanko czy kolego z finału X-factora;). to czy on jest cwelem, to rozumiem sprawdziłeś?/łaś?. jak on ma sie ku… z Ronaldem, jak nie grają w 1 klubie. życiem się zajmijcie, a nie hejtowaniem.

cwel i latynoska podróba Britney Spears,aha

Piękna z nich para:)

to są nowe zdjęcia, a oni nie zerwali. plotki o zdradzie Gerarda, były tylko plotkami. są razem i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

jak to sie caluje?podobno ona go rzucila,bo sie ku*rwil z Ronaldo po szatniach..

Shakira The Best!!!!!!!!!!!

ona jest okropna i spiewac nie umie

Ładnie razem wyglądają 🙂 Aby im sie udało, między nimi jest spora różnica wieku…

Wszyscy coś ją zdradzają – poprzedni faceci to sam PORZUCILI ją

czemu Shakira znowu nosi te obrzydliwe,sztuczne kudły?

Opłaciło się, dla takiej nagrody 😉 Swoją drogą, szybko jej włosy rosną

Włosy nie rosną jej tak szybko -Doczepy,treski itp.

ona jest w ciąży

przecież oni się rozstali już jakiś czas temu bo on ją zdradzał podobno:/sami o tym pisaliście, zresztą nie tylko wy.Ja tu widzę stare fotki,coś wam się pomieszało z braku newsów:P:)

fajna para

gość, 30-05-12, 05:58 napisał(a):piekna para,zycze szczescia :)ja rowniez! Bobaska by mogli juz zmajstrowac 🙂 sliczny by byl! :)))

gość, 30-05-12, 10:08 napisał(a):Kiedyś lubiłam Shakirę, ale po zostaniu hiszpańską WAG jakoś straciła w moich oczach.hiszpańską WAG ?

gość, 30-05-12, 10:52 napisał(a):gość, 30-05-12, 10:08 napisał(a):Kiedyś lubiłam Shakirę, ale po zostaniu hiszpańską WAG jakoś straciła w moich oczach.hiszpańską WAG ?Jeśli wolisz hiszpańską EYN ;pJa się zgadzam z pierwszym komentarzem, Shakira przesadza…

gość, 30-05-12, 08:44 napisał(a):gość, 30-05-12, 08:26 napisał(a):Piękna z nich para ale szkoda że ona jest o te 10 lat starsza. Na razie im się układa ale po jakimś czasie różnica wieku zacznie powodować wiele problemów. A nie jestem pewna czy oni ją przetrwają.dokładnie, on teraz ma 23 lata i jest ok, ale za 10 lat jak ona będzie po 40-stce, to sobie znajdzie młodszą dupęLudzie odczepcie się od nich! Są szczęśliwi!

On ma tylko 23 ? :O ……

gość, 30-05-12, 08:26 napisał(a):Piękna z nich para ale szkoda że ona jest o te 10 lat starsza. Na razie im się układa ale po jakimś czasie różnica wieku zacznie powodować wiele problemów. A nie jestem pewna czy oni ją przetrwają.dokładnie, on teraz ma 23 lata i jest ok, ale za 10 lat jak ona będzie po 40-stce, to sobie znajdzie młodszą dupę

Kiedyś lubiłam Shakirę, ale po zostaniu hiszpańską WAG jakoś straciła w moich oczach.

Och naprawde piekny mezczyzna!

niedługo to potrwa, nie martwcie sie;] niedlugo bedzie cos o rozejsciu w PRZYJAZNI 😀

Piękna z nich para ale szkoda że ona jest o te 10 lat starsza. Na razie im się układa ale po jakimś czasie różnica wieku zacznie powodować wiele problemów. A nie jestem pewna czy oni ją przetrwają.

ależ ładna z nich para,mogliby mieć naprawdę piękne dzieci

piekna para,zycze szczescia 🙂

Ona jest starsza o 10 lat od niego – nie widzę,żadnej przyszłości tego związku..Fajnie jest, ale tylko na tą chwilę…

gość, 30-05-12, 07:05 napisał(a):Ona jest starsza o 10 lat od niego – nie widzę,żadnej przyszłości tego związku..Fajnie jest, ale tylko na tą chwilę…jak będziesz starsza, to zrozumiesz, że warto żyć dla pięknych chwil…

Ale ładna 🙂