Shiloh Jolie Pitt (13 l.) już wchodzi w ten wiek, kiedy nastolatkowie zaczynają się buntować przeciwko rodzicom, otoczenia. Hormony w młodym organizmie buzują. Rodzice Shiloh już są po rozwodzie, co nie znaczy że w dalszym ciągu dzielą się obowiązkami w wspólnym wychowywaniu wszystkich dzieci.

Angelina Jolie polubiła NOWĄ fryzurę (ZDJĘCIA)

Shiloh Jolie Pitt buntuje się przeciwko swojej mamie

Shiloh zdecydowanie jest „córeczką tatusia„. Nastolatka ma z Bradem doskonały kontakt, uwielbia z nim spędzać czas. Shiloh ma nietypowe zainteresowania jak na swój dosyć młody wiek. Nastolatka jest ogromną fanką jazdy na deskorolce. W domu należącym do Brada, zarówno ona, jak i jej rodzeństwo mają do dyspozycji cały skate park postawiony specjalnie z myślą o nich.  13-latka gra również na gitarze. Brad jest bardzo wspierającym rodzicem. Niedawno nastolatka obchodziła swoje urodziny. To nie na prezenty liczyła, a na obecność swojego ojca. Brad Pitt był jednak nieobecny za sprawą obowiązków związanych z promocją nowego filmu.

Jak podał do wiadomości jeden z tabloidów, nastolatka ma pretensje do Angeliny Jolie, że ta nie pozwala jej się widywać z Bradem Pittem. Mało tego portal plotkarski twierdzi, że relacja Angeliny Jolie z jej 13-letnią córką Shiloh jest napięta. Wszystko przez to, że mama nastolatki nie pozwala młodej dziewczynie spędzać czasu z Pittem. Źródło ujawniło, że Angelina Jolie miała rzekomo powiedzieć do córki bardzo okrutne słowa.

Nigdy więcej nie zobaczysz Brada! – miała rzekomo powiedzieć Angelina do swojej nastoletniej córki

Shiloh Jolie Pitt tęskni za ojcem

Jak podał informator z bliskiego otoczenia rodziny Jolie-Pitt nastolatka w końcu otworzyła się i opowiedziała co czuje w głębi serca. Jak zdradził informator, dziewczyna wcześniej dawała do zrozumienia, że wolałaby mieszkać z ojcem. Angelina średnio poradziła sobie z wyjazdem najstarszego syna na studia do innego kraju, więc nie che słyszeć o „utracie” kolejnego dziecka.

Shiloh jest znacznie bardziej powściągliwa niż jej rodzeństwo, ale ostatnio, podczas gdy wszyscy byli w tej podróży po Europie, w końcu opowiedziała o swoich prawdziwych uczuciach – że tęskni za tatą i chce go widywać częściej. Poprosiła o powrót do domu do Los Angeles i pozostanie z ojcem podczas podróży jej mamy. Angelina była przerażona i nawet nie udawała, że ​​o tym myśli – natychmiast powiedziała „nie” – zdradziło źródło z bliskiego otoczenia Angeliny Jolie

Mówi się, że sprytna Angelina doprowadziła do rozłamu więzi pomiędzy pozostałymi dziećmi a Bradem Pittem. Najbardziej miało to uderzyć w nastoletnią Shiloh, która doskonale dogaduje się z ojcem i lubi spędzać czas w jego towarzystwie. Dziewczyna nie widzi nic złego w widywaniu ojca znacznie częściej. Jest zdania, że ​​to powinien być jej wybór. Niestety Angelina nie pozwala jej o tym decydować w wyniku czego dziewczyna się buntuje.

Jak myślicie Angelina powinna pójść po rozum do głowy i umożliwić córce częstsze spotkania z ojcem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brad Pitt przyłapany z byłą dziewczyną (ZDJĘCIA)

Shiloh Jolie Pitt nie chce od ojca prezentów urodzinowych, czeka na COŚ INNEGO

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta na lunchu z Millie Bobby Brown; Shiloh nie była zadowolona (ZDJĘCIA)

Shiloh Jolie Pitt

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Shiloh Jolie Pitt

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Shiloh Jolie Pitt

Fot.Forum/Backgrid USA

Shiloh Jolie Pitt

Fot.Forum/Backgrid USA

Shiloh Jolie Pitt

Fot.Forum/Backgrid USA