Siostry Godlewskie zachwycają wszystkich swoją urodą, ale nie tylko. Bardzo chętnie też mówią i podkreślają na każdym kroku, że nie tylko wyróżniają się nieziemską urodą i talentem do śpiewu, ale też nie grzeszą inteligencją.

Wiemy komu zawdzięczają wygląd Siostry Godlewskie!

Magdalena Godlewska prowadzi klinikę i cały czas stara się podkreślić, że jest wykształconą osobą. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie ze swoim ukończonym dyplomem z Półtechniki Łódzkiej.

Mój dyplom z Politechniki Łódzkiej odebrany z wynikiem bardzo dobrym! Czas teraz rozpocząć doktorat Uniwersytet Medyczny witaj!

– pisze Magda.

Z tego co widać po komentarzach, wiele osób szanuje Magdę za to, że jest wykształconą osobą i że chce się dalej kształcić:


I takimi rzeczami należy się chwalić!

Jedyna inteligentna siostra

Podziwiam ludzi z tak fantastycznymi ambicjami. Pasja do nauki i rozwoju. Brawo ! Piękna, inteligentna i samodzielna.

– brzmią komentarze.

Magłorzata Godlewska oprócz słowiczego głosu i wyjątkowego talentu w każdym wywiadzie przypomina, że pracuje jako pielęgniarka. Zarówno dla wywiadu Pytanie na śniadanie jak i w DDTVN możemy usłyszeć o jej kwalifikacjach.

Siostry Godlewskie chcą nagiej sesji. CKM i Playboy: nigdy w życiu!

Nic nie wiemy na temat trzeciej siostry. Esmeralda nie chwali się wykształceniem… może jej jedynym talentem jest piękny, anielski głos?