Charlene Wittstock, żona księcia Alberta II, nie bez powodu nazywana jest najsmutniejszą księżną świata. Tuż przed ślubem okazało się bowiem, że książę ma nieślubna córkę, a pochodząca z RPA pływaczka chciała wymigać się od małżeństwa z jurnym arystokratą, który oprócz 28-letniej Jazmin Grace Grimaldi, jest również ojcem 17-letniego Alexandre’a.

Książę Albert oburzony plotkami na temat swego małżeństwa

Książe Albert II – nieślubne dzieci

Książę Albert od lat znany jest ze słabości do kobiet oraz widocznej niechęci do antykoncepcji. Jeśli doniesienia, którymi żyje francuska prasa okażą się prawdą, syn Grace Kelly będzie musiał uznać trzecie nieślubne dziecko. A to wszystko za sprawą tajemniczego listu, który przyszedł do pałacu.

Nadawcą listu jest 15-latka pochodząca z Brazylii, która rozpoczyna list od słowa „tatusiu”.  Dziewczynka miała poznać prawdę o swoim pochodzeniu w dniu swoich urodzin. Jej matka twierdzi, że poznała księcia w Brazylii, a następnie towarzyszyła mu podczas wycieczki po Europie.

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Wszystko wskazuje na to, że kobieta jest gotowa udowodnić swoją racje przed sądem. Zatrudniła już prawnika, ponieważ wcześniejsze próby kontaktu z domem panującym kończyły się fiaskiem. Jeśli książę dobrowolnie nie uzna dziewczynki, będzie musiał poddać się testom DNA, które staną się rozstrzygającym dowodem w sprawie.

Książę Monako zarażony KORONAWIRUSEM. Wydano specjalne oświadczenie

Wraz z żoną potomek rodu Grimaldich wychowuje bliźniaki: Gabrielę i Jakuba, którzy przyszli na świat w 2014 roku. Albert II jest trzecim najbogatszym monarchą współczesnej Europy ustępuje miejsca jedynie władcom Lichtensteinu i Luksemburga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)