Maria Sadowska miała ostatnio ręce pełne roboty – nie tylko wyreżyserowała film „Dziewczyny z Dubaju”, przy którym współpracowała z Dodą, ale także wydała nową płytę. Znana z wyrazistego stylu artystka postawiła na wyjątkowo radosną stylizację.

Maria Sadowska o Dodzie: „Chciałam, żeby zagrała w moim filmie”

Maria Sadowska w kolorowym płaszczu

Gwiazda postanowiła zawalczyć z jesienną szarugą i na pochmurny poranek wybrała żółty płaszcz, który zestawiła z pomarańczową sukienką i jasnymi kozakami. Twarz zasłoniła kolorową maską.

Maria opowiedziała o swoim najnowszym muzycznym projekcie. Na płycie „Początek nocy” zaśpiewała piosenkę, którą skomponowała dla swojego męża jako przysięgę małżeńską. Utwór został nagrany w duecie z Kayah, powstał też teledysk wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz.

Doda i Maria Sadowska szaleją w Dubaju. Na lotnisku nikt nie mógł oderwać od nich wzroku

Maria Sadowska jako jedyna trenerka polskiej edycji „The Voice” trzykrotnie doprowadziła swoich podopiecznych do zwycięstwa. Ma również na swoim koncie obsypany nagrodami film „Sztuka kochania”.

Piosenkarka zaprezentowała nową sylwetkę wiosną tego roku i natychmiast wzbudziła zachwyt fanów. Jak sama przyznała, za jej świetną formą stało wsparcie Dody.

W filmie będzie grało całe mnóstwo przepięknych dziewczyn i chłopaków , wiec żeby nie czuć się się jak #ciocia Rezyserka wzięłam się tez trochę za siebie i udało mi się zrzucić 4 kg . Co zawdzięczam tez mojej Pani Producentce #dodaqueen, która cały czas mnie mobilizowała i zagrzewała do walki – napisała na Instagramie.

Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Lubicie styl Marii?

 

Słoneczna Maria Sadowska, fot. AKPA

Maria Sadowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Maria Sadowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Maria Sadowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Maria Sadowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA