Kiedy Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami, wiele osób myślało, że chłopiec złapie kontakt z dziećmi księcia Williama i księżnej Kate. Zwłaszcza z ich najmłodszym synem, bo dzieli ich tylko roczna różnica wieku. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

Księżna Meghan i książę Harry opowiedzieli o pobycie w Kanadzie. Jak zachowywał się Archie?

Archie widział się z kuzynami zaledwie kilka razy

Jeszcze całkiem niedawno, przed nowym rokiem, brytyjskie media donosiły, że Kate chciałaby, aby jej dzieci spędzały więcej czasu z Archiem. Do tej pory widziały go zaledwie kilka razy.

Charlotte, George i Louis spotkali Archiego zaledwie kilka razy. Przypuszczam, że to z powodu tego, że Meghan i Harry przebywają w Windsor, a Cambridge’owie w Londynie – mówi Katie Nicholl, ekspertka od rodziny królewskiej.

Meghan i Harry STRACĄ tytuły królewskie! Jest NOWE oświadczenie królowej Elżbiety

Teraz jednak z pewnością się tak nie stanie. Meghan i Harry podjęli decyzję o odłączeniu się z rodziny królewskiej. Chcą żyć na własny rachunek i mieszkać w Kanadzie. To nie pomoże w budowaniu bliskich relacji między Archiem a kuzynami.

Królowa upomniała Meghan. Księżna ma pozbyć się 2 rzeczy ze swojej szafy

Katie dodaje jednak, że być może w przyszłości, to właśnie dzieci będą tymi, które znów połączą Williama i Harry’ego oraz ich żony. Obecnie oddalili się od siebie, a ponoć książę Cambridge nie jest zadowolony z decyzji brata.

Książę George i księżniczka Charlotte fot. Forum/Zuma Press

Książę George i księżniczka Charlotte fot. Arthur Edwards / News Licensing / Forum

Książę Louis fot. Forum/Zuma Press

Księżna Meghan Książę Harry

Meghan i Harry z synem Archiem Fot.Forum/Reuters