Księżna Meghan i książę Harry wczoraj pojawili się pierwszy raz publicznie po dwóch miesiącach. Wrócili do Londynu i w końcu pokazali się światu! Księżna wyglądała kwitnąco, chociaż zaliczyła drobną wpadkę. Na spotkaniu para opowiedziała o pobycie w Kanadzie.

Księżna Meghan i Książę Harry po raz pierwszy pokazali się publicznie od listopada

Księżna Meghan i książę Harry zdradzili, jak minęły im święta w Kanadzie

Książęca para zdecydowała się wyjechać na kilka tygodni do Kanady. To tam kręcono słynny serial „Suits”, w którym zagrała Meghan. Okazuje się, że spędzili tam bardzo miło czas.

Ciepło i gościnność, jakiej doznaliśmy, była niewiarygodna i właśnie dlatego wybraliśmy Kanadę – wyznał Harry.

Księżna Kate znów udowodniła, że jej relacje z Meghan i Harrym są ZŁE

Księżna również powiedziała, że podróż i czas spędzony z ich synem Archiem był niesamowity. Chłopiec był zachwycony pięknymi krajobrazami.

Chcę życzyć Wam Nowego Roku i podziękować. Tak jak powiedział mój mąż, był to tak niesamowity czas, który mogliśmy spędzić z naszym synem. Mogliśmy poczuć ciepło, jakie dawali nam ludzie , ale także spacerować, poznać piękno Kanady oraz zobaczyć, jak zachwycony był Archie.

Meghan i Harry z pewnością odpoczęli od blasku fleszy. Ostatnio przeżyli ciężkie chwile związane z medialną nagonką na ich postępowanie. Mieli okazję nabrać sił na kolejny rok.

 

Meghan Markle Książę Harry

Księżna Meghan Fot.Forum/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Księżna Meghan i książę Harry Fot.Forum/Mega Agency

Książę Harry, Archie

Książę Harry z Archiem Fot.Instagram/sussexroyal