Mówi się, że związek Sofii Richie (21 l.) i Scott’a Disicka (36 l.) jeszcze się nie skończył. Mimo wzlotów i upadków modelka postanowiła dać kolejną szansę Scottowi. Ich związek nie jest teraz najsilniejszy – co nie znaczy, że Sofia chce przekreślić trzy lata spotykania się. Jak teraz wygląda ich relacja? Sprawdźcie sami.

Sofia Richie ROZSTAŁA SIĘ ze Scottem Disickiem? Spędza czas w domu innego chłopaka (ZDJĘCIA)

Jak teraz wygląda związek Sofii Richie i Scotta Disicka?

Wydawało się, że związek modelki i Scotta mimo sporej różnicy wieku jest naprawdę silny. Jednak gdy w Sieci pojawiła się informacja, ze Disick trafił na odwyk, Sofia na jakiś czas unikała kontaktu medialnego. Później została sfotografowana przez fotoreporterów w towarzystwie tajemniczego mężczyzny i natychmiast pojawiły się plotki o rozstaniu.

Jak podał do informacji portal E! – osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, że Sofia i Scott w dalszym ciągu są parą i nie zmienili statusu związku. Po tym, gdy wyszło na jaw, ze Scott nie poradził sobie ze swoimi problemami i trafił na odwyk – modelka chciała dać mu przestrzeń i usunęła się w cień.

Sofia Richie i Scott Disick na wspólnych wakacjach po Europie.

Sofia Richie i Scott Disick, fot.Forum/Mega Agency.

Scott nie jest teraz w najlepszej formie psychicznej, w dalszym ciągu dochodzi do siebie a Sofia, jak przystało na wspierającą go dziewczynę konsekwentnie go wspiera.

Informator zdradził, że Richie jest bardzo lojalna wobec Scotta. Zagraniczne media chciały skorzystać z okazji i dowiedzieć się od dziewczyny Scotta jak on się czuje, jednak ta nie powiedziała nic. Szanuje to, ze jej partner potrzebuje teraz spokoju.

Para dba o prywatność swojego związku i nie publikują tak często, jak kiedyś wspólnych zdjęć. Ostatni post na Instagramie modelki, gdzie pozuje razem z Disickiem został opublikowany 1 listopada 2019 r.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scott Disick trafił na ODWYK! Miało być tak źle, że Kourtney nie chciała, aby widywał się z dziećmi

Kendall Jenner OSKARŻA Scotta o mieszanie w głowie Kourtney Kardashian

Sofia Richie już w ogóle nie przypomina samej siebie. Przesadziła z POPRAWKAMI twarzy (ZDJĘCIA)

Sofia Richie i Scott Disick na wspólnych wakacjach po Europie.

Scott Disick i Sofia Richie, fot.Forum/Backgrid UK.

Sofia Richie w dresie i maseczce na twarzy idzie na spotkanie.

Sofia Richie, fot.Forum/Backgrid USA.