Sonia Bohosiewicz (44 l.) dla zdrowia jest w stanie zrobić bardzo dużo. Aktorka pokazała na swoim InstaStory ulubioną aktywność zimową, której nie może zabraknąć w tym sezonie. Mowa oczywiście o morsowaniu. Po zobaczeniu TYCH zdjęć Soni – gwarantujemy, że zrobi się Wam zimno.

43-letnia Sonia Bohosiewicz pokazuje płaski brzuch; zawdzięcza go tej DIECIE

Sonia Bohosiewicz morsuje dla zdrowia

Sonia Bohosiewicz jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej profil obserwuje 306 tys. Internautów. Trzeba przyznać, że Bohosiewicz to naprawdę odważna babka, aktorka jest zagorzałą zwolenniczką morsowania.

Nie przypuszczałam, że w niedziele nad Czerniakowskim jest taki tłum!!! Kto tu morsuje? Kto by zamorsował? Kto za żadne skarby nie? – dopytywała się fanów Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz zdecydowała się na morsowanie już ponad dwa lata temu, i od tego czasu aktorka regularnie wchodzi do lodowatych zbiorników wodnych. Najbardziej efektowną zaletą lodowych kąpieli, jest zwiększanie odporności ludzkiego organizmu, o czym aktorka przekonała się sama. Przy okazji Sonia podkreśliła, by nie skupiać się na jej figurze, bo przede wszystkim robi to dla zdrowia.

Ps. Tym razem proszę nie komentować mojego ciała, bo tu nie o nóżki i dekoldzik, a o zdrowie idzie!!! – zakończyła Sonia

Na udostępnionej fotce widzimy Sonię dziarsko pozującą do zdjęcia w samym BIKINI i czapce na głowę. Bohosiewicz zaraz po, zanurzyła się w lodowatej wodzie. Sonia ma czapkę na głowie i specjalne buty, by nie tracić zbędnie ciepła przez te części ciała.

Morsowanie ma również korzystny wpływ na kondycję naszej skóry. Obniżanie temperatury ciała powoduje pozytywy wpływ na cerę. Polepsza się krążenie krwi, a co za tym skóra staje się bardziej ożywiona oraz efektywniej pozbywa się toksyn. Czyżby to był tajemniczy sposób aktorki na idealnie gładką i promienną cerę?

Zdjęcie Soni spotkało się z pozytywnym odbiorem. Fani w sekcji komentarzy pisali, jakie mają doświadczenia z morsowaniem.

My morsujemy, ale w Wesołej

Morsuje od października i uwielbiam

Gratuluję odwagi – pisali obserwatorzy

Morsowanie dla nowicjusza może kojarzyć się jak totalnie szalona rzecz, bo przecież kto normalny w samym stroju kąpielowym wchodzi do lodowatej wody w środku zimy? Jak widać, zabieg ten ma szereg zalet, które pozytywnie wpływają na nasz organizm.

A Wy odważyliście się zamorsować?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Odważna fotka Sonii Bohosiewicz podbija Internet! Pokazała swoje NAGIE ciało

Maja Bohosiewicz zażartowała, że Lewandowska robi sobie opaleniznę w programie graficznym (Instagram)

Maja Bohosiewicz ma dość Instagrama: Doczepione kłaki, fotoszopy, chanele

Sonia Bohosiewicz

scena z: Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Sonia Bohosiewicz

scena z: Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA