Maja Bohosiewicz (27 l.) jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Odkąd została mamą, prowadzi swój kanał jako Stara Dziudziutków. Pokazuje swoje życie, opisuje je z humorem. Jednocześnie podgląda inne użytkowniczki Instagrama. Ostatnio poczuła z tego powodu frustrację.

Szok! Ten gest Seleny na Instagramie totalnie wszystkich zaskoczył

Pastelowy, idealny świat pokazywany na kontach Insta-matek i Insta-modelek, Insta-żon oraz Insta-singielek zmęczył aktorkę.

Maja wrzuciła na swój profil zdjęcie bez makijażu i napisała dosadny komentarz:

Ej, spoko, wiem. To nie jest moja najlepsza fota. Po pierwsze nie mam na niej grama makijażu. Po drugie nie ustawiłam się w mojej zdjęciowej pozie. Po trzecie podoba mi się. Podoba mi się jej prawdziwość i brzydkość. Bo umówmy się. Do modelki mi brakuje nie tylko 20cm wzrostu. A na instagramie wszędzie makijaże, doczepione kłaki, fotoszopy, chanele, szampany i czyste dzieci. Do d… z takim życiem. Moje jest nieistagramowe. Moje dzieci krzyczą, nieśpią, brudzą, a ja jestem niska, mam wory pod oczami i dwie tony dystansu. Dajcie znać jak u was. Z dystansem i czystością dzieci – napisała Bohosiewicz.

Jej fanki doceniły szczerość Mai:

Dzień dobry wreszcie ktoś normalny takie jest właśnie życie, niepoukladane, z bałaganem, z workami pod oczami, z chorym dzieckiem ja też tak mam. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Wreszcie jakieś super zdjęcie na tym pełnym kłamstwa instagramie 🙂

Uwielbiam 💜💜💜 Za twoją prawdziwość i dystans💕💕💕 – piszą internautki.

Zobacz też: Ostrowska pozuje nago na Instagramie! Fani: jesteś matką!

Wy też macie czasem dość idealnego świata pokazywanego na Instagramie?