Członek zespołu Jonas Brother i gwiazda „Gry o Tron” rozwodzą się po 4 latach. Okazuje się, że to Joe Jonas (34 l.) złożył pozew przeciwko swojej małżonce Sophie Turner (27 l.). Okazuje, że rzekome zamiłowanie Sophie Turner do imprezowania i życia nocnego spowodowało, że jej mąż, Joe Jonas postanowił się rozstać.

A była taka miłość! Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się

Ona lubi imprezować; on lubi być w domu. Prowadzą bardzo odmienny styl życia, zdradziło źródło w rozmowie z TMZ.

Podobno Joe Jonas zatrudnił wpływowego prawnika Toma Sassera, który słynął z rozwodu m.in. Tigera Woodsa, aby pomógł mu przeprowadzić ten trudny proces.

Sophie Turner za dużo imprezuje?

Z dokumentów uzyskanych przez amerykańskie media wynika, że Joe Jonas zajmuje się ich wspólnymi dziećmi (3 lata i 1 rok), które mieszkają głównie z nim. Jednak po rozwodzie chce „wspólnej odpowiedzialności rodzicielskiej” .

Sophie Turner ze sporym brzuszkiem ciążowym spaceruje z mężem

Para podpisała odpowiednią umowę przedmałżeńską. Joe Jonas ma „zatrzymać wszystkie tantiemy pochodzące z jego muzyki” pobierane wraz z braćmi oraz wszystko, co zarobił grając w zespole DNCE. Tymczasem Turner zatrzyma pieniądze, które zarobiła jako aktorka. Jeśli chodzi o nieruchomości, domy zakupione przed ślubem pozostaną u prawowitego właściciela.