Kylie Jenner (22 l.) w dalszym ciągu zaskakuje wymyślnymi kostiumami na Halloween. Miliarderka jest teraz singielką i każde z jej przebrań ma wydźwięk erotyczny. Jenner chętnie pokazuje swoje krągłości. Jakiś czas temu Kylie rozstała się z Travisem Scottem i chyba postanowiła wrócić do randkowania. Tym razem jej przebranie było bardzo kontrowersyjne.

Kylie Jenner pozuje w TOALECIE w stroju króliczka PLAYBOYA! (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner w seksownym kostiumie Małej Syrenki pokazała sztuczny biust

Kylie Jenner jest potentatką makijażowego biznesu. Celebrytka udostępniła na swoim Instagramie kilka filmików pokazujących jej kolejną propozycję na Halloween. Zazwyczaj na te święto wybiera się straszne kostiumy, jednak Kylie ma co to tego własną teorię. Miliarderka woli pokazywać się w seksownych kostiumach, mocno opinających jej sylwetkę. Tym razem również postawiła na strój, który więcej pokazywał niż zakrywał. 

Kylie pokazała jak interpretuje kostium Ariel z Małej Syrenki. Wyszło bardzo seksownie i realistycznie. Celebrytka postawiła na błyszczący stanik w kształcie muszli, z którego wręcz wychodził jej obfity biust. Stanik poprzetykany był delikatną siecią z perłami, co tworzyło spójną charakteryzację. Na dół Jenner ubrała zieloną spódnicą, która miała imitować syreni ogon. Jako dziedziczka fortuny makijażowego biznesu Jenner nie mogła pokazać się bez mocnego makijażu. Celebrytka zadbała o najmniejsze detale. Na głowie miała jaskrawoczerwoną perukę i perfekcyjnie wykonany ale odrobinę zbyt krzykliwy makijaż. Gwiazda słynie z zamiłowania do ekstremalnie drogiej biżuterii. Tym razem wybrała diamentowe kolczyki, które pięknie odbijały światło.

Kylie i jej BFF Anastasia Karanikolaou jako pierwszy strój na Halloween pokazały rekonstrukcję ubioru Madonny i Britney Spears z pamiętnego VMA, a także odtworzyły kultowy pocałunek piosenkarek!

Co myślicie o kostiumie miliarderki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Biedne dziecko! Internauci podzieleni na widok Stormi przebranej za mamę, Kylie Jenner

Kylie Jenner pokazała swoje ulubione zdjęcie z czasów CIĄŻY

Kylie Jenner romansuje z Drake’iem! Co na to Travis Scott?

Kylie Jenner

Kylie Jenner. Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner. Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner. Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner. Fot.Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner. Fot.Instagram/kyliejenner

Sonda

poll-violet

Kylie Jenner przebrała Stormi na Halloween za... Kylie Jenner

1

Biedne dziecko! Kylie się nią bawi jak lalką!

2

Ale o co chodzi? Dzieci lubią przebieranki :) Kylie jest super mamą!