Jennifer Lopez (54 l.) pojawiła się w Nowym Jorku w wyrafinowanym looku, w którym połączyła granatowy płaszcz oversize z kaszmirowym golfem Calzedonii w tym samym kolorze. Do tego znów założyła jeansowe spodnie z bardzo szerokimi nogawkami. Co ciekawe gwiazda wybrała model skandynawskiej marki Acne Studios, które są pofarbowane tak, by wyglądały na przybrudzone. Koszt tego modelu to prawie 2500 złotych.

Jennifer Lopez obcięła włosy! A może zdjęła doczepy?

Gwiazda uzupełniła zestaw luksusowymi dodatkami w postaci niebieskiej torebki Chanel i dużych okularów przeciwsłonecznych Gucci. Gładko upięte włosy nadały całości elegancki, a wielkie złote obręcze w uszach to smaczek w typowym dla JLo stylu.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w brudnych jeansach

Trend brudnego dżinsu, który obejmuje kurtki i spodnie z detalami w kolorze piasku lub zaschniętego błota, powoli powraca na miejskie wybiegi mody.

Modnie i wygodnie, czyli Jennifer Lopez na co dzień

Trend ten zapoczątkowany został w pierwszej dekadzie XXI wieku dzięki popularnym markom, takim jak Diesel i Blumarine, a Acne Studios, Balenciaga i Rick Owens to jedne z tych, które zadebiutowały niedawno ze swoimi projektami w tym klimacie. Skusicie się?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: