Piąty odcinek programu #Supermodelka Plus Size upłynie pod hasłem „samoakceptacja”. Uczestniczki będą musiały przypomnieć sobie najbardziej traumatyczne momenty swojego życia i opowiedzieć o nich. Wsparciem będą dla dziewczyn bliscy, którzy odwiedzą je w domu modelek. Oczyszczone z negatywnych emocji uczestniczki, z nową energią, wystąpią w pokazie seksownej bielizny.

Marcin Tyszka o modelkach plus size: To jest taki modelkowy mięsny jeż!

W piątym odcinku show uczestniczki spotkają się z Patrycją Plewką – psychologiem, która pomoże im na nowo uwierzyć w siebie i zapomnieć o złych wspomnieniach. Wsparciem dla kandydatek będzie wizyta ich bliskich w domu modelek.

Spotkanie z rodzinami to okazja do kolejnego zadania postawionego przed uczestniczkami. Podczas sesji zdjęciowej będą musiały wykazać się profesjonalizmem jako modelki, ale też zaopiekować się swoimi gośćmi. Sesja ma pokazać dziewczyny w ich naturalnych relacjach z bliskimi, bez grania i pozowania. Po spotkaniu z psychologiem i rodzinami, uczestniczki będą mogły kontynuować udział w programie z nową energią. A przed nimi wiele wyzwań.

Na te dziewczyny, które nie są w związkach czeka niespodzianka – speed dating czyli szybkie randki. Czy nowo poznani mężczyźni zachwycą dziewczyny? Te spotkania pokażą im, jak łatwo jest kogoś krytykować…

Joanna z Supermodelki Plus Size: Ja nawet jak idę wynieść śmieci, MALUJĘ RZĘSY

Finałowym zadaniem piątego odcinka będzie pokaz seksownej bielizny. Ten jeden z najważniejszych elementów stroju kobiety dobierze im brafittingowa stylistka gwiazd Izabela Sakutova. Wymagające odwagi wyjście na wybieg stanie się jeszcze trudniejsze, kiedy dziewczyny dowiedzą się, że na widowni zasiądzie dwustu strażaków. Jak sobie poradzą? Czy oczarują męską widownię i jurorów?

Piąty odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” już w środę, 4 października o 20:40 w Polsacie!

Supermodelka Plus Size - pokaz SEKSOWNEJ BIELIZNY (ZDJĘCIA+VIDEO)

Supermodelka Plus Size - pokaz SEKSOWNEJ BIELIZNY (ZDJĘCIA+VIDEO)

Supermodelka Plus Size - pokaz SEKSOWNEJ BIELIZNY (ZDJĘCIA+VIDEO)

Supermodelka Plus Size - pokaz SEKSOWNEJ BIELIZNY (ZDJĘCIA+VIDEO)

Więcej zdjęć z pokazu bielizny znajdziecie w galerii