Sylwia Bomba w lipcu zeszłego roku poinformowała, że rozstała się ze starszym o 14 lat partnerem i ojcem swojej córeczki Antosi. Celebrytka długo nie chciała zdradzić kulisów rozstania, jednak ostatecznie przyznała, że to ona „spakowała walizki” i wyprowadziła się razem z córką. Gwiazda „Gogglebox” nie chcąc iść sama przez życie zainstalowała Tindera, jednak spotkało ją tam rozczarowanie.

Sylwia Bomba miała BARDZO nieudaną randkę z Tindera. Kelner wszystko widział i opowiedział

Sylwia Bomba ma nowego partnera. Zdradziła czy dzieli ich różnica wieku

Teraz jednak Sylwia Bomba zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy partner! Wszystko za pośrednictwem Instagrama, gdzie w relacji podczas sesji Q&A odpowiedziała na pytanie czy aktualnie się z kimś spotyka. Jeden z fanów dopytał też, czy przy wyborze nowego partnera Sylwia również zamierza kierować się dużą różnicą wieku i wybrać dla siebie starszego mężczyznę. Bomba odpowiedziała:

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia. Obojętne mi, czy ktoś jest młodszy czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie.

IG: sylwiabomba

Gwiazda nie pochwaliła się jednak fotką z nowym ukochanym. Miejmy nadzieję, że kiedyś ujrzymy ich razem, a do tego czasu życzymy im dużo szczęścia!

Sylwia Bomba dopiero teraz zdradza kulisy rozstania. Przez rok milczała

scena z: Sylwia Bomba, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Jacek Jeschke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Instagram; sylwiabombasylwiabomba

Sylwia Bomba chwali się spektakularnymi efektami DIETY – wrzuciła GORĄCE zdjęcie w BIELIŹNIE!