Sylwia Bomba i Grzegorz Collins w końcu przestali się ukrywać. Już latem było o nich głośno za sprawą ich wspólnych zdjęć z Sopotu. Mimo tego para do tej pory milczała. Wielu internautów nawet nie uwierzyło w plotki i stwierdziło, że zdjęcia paparazzi, to ustawka.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzają związek!

Sylwia Bomba u Izabeli Janachowskiej! Już planuje ślub?

Para pojawiła się na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności. Zdecydowali, że już nie będą się ukrywać i zapozowali razem na ściance. Od tamtej pory o ich związku było bardzo głośno. Fani byli zaskoczeni, niektórzy również hejtowali ich wybór. Teraz Sylwia Bomba wybrała się do Concept Store Izabeli Janachowskiej.

Sylwia Bomba przedstawiła ojcu nowego chłopaka. Od razu mu podpadł!

Jak wiemy, salon sukni Izabeli Janachowskiej oblegany jest przez przyszłe panny młode. Tym razem jednak Sylwia Bomba zawitała po specjalną kreację na galę. Jej wymaganiami był przede wszystkim kolor, czyli czerń lub czerwień. Chciała, by kreacja była klasyczna, jednak z charakterem. Najpierw celebrytka przymierzyła suknię o kroju rybki w kolorze fioletowym, następnie podobną kreację w kolorze czarnym i czerwonym. Ostatni wybór to piękna długa, błyszcząca sukienka w jasnym kolorze.

Sylwia Bomba komentuje aferę z youtuberami. Padły mocne słowa!

Sylwia Bomba miała lekki dylemat pomiędzy zjawiskową jasną kreacją a klasyczną, seksowną czarną pięknością. Wybór padł na tę drugą, a o tym zdecydował przechodzień, który uznał, że jasna kreacja nie odpowiada wieczornemu przyjęciu.

Sylwia Bomba, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA