Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – zwycięzcy programu „Love Island” wyjechali do Gambii. Na ich profilach społecznościowych można zobaczyć, że aktywnie biorą udział w akcjach charytatywnych na rzecz tamtejszych dzieci.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w Gambi

Monika z „Love Island” pomalowała Marinę Łuczenko. Wyszła niezwykle naturalnie

Zakochani ogłosili też zbiórkę pieniędzy i już udało się zebrać ponad 13 tysięcy! Wszystkie pozyskane środki będą przeznaczone na zakup ryżu, oleju, cebuli dla uczniów jednej ze szkół . Część towaru – ponad 600 kg ryżu już zostało dostarczone potrzebującym, dzięki czemu dzieci mogły zjeść ciepły i pożywny posiłek.

Ustawka w „Love island. Wyspa miłości”? Widzowie zauważyli dziwne zachowanie

Poza tym Sylwia i Mikołaj adoptowali dziewczynkę i chłopczyka: Keddy ma 6 lat, a Serigne skończyła 5. Każdemu z nich kupili buty, ubrania, przybory szkolne i w przyszłości chcą regularnie wysyłać im pieniądze na edukacje.

Co myślicie o takim zachowaniu? Sylwia i Mikołaj wykorzystują w dobry sposób wygraną „Love Island”?

View this post on Instagram

Jesteśmy w Gambii, prężnie działamy na rzecz dzieci!👶🏾 Dotarliśmy bezpiecznie, chociaż były małe komplikacje🚎 Dostęp do internetu jest mocno ograniczony także prosimy o wyrozumiałość jeżeli chodzi o dodawanie relacji i jakość LIVE’ów📲 Dzisiaj sobota, dzień wolny od szkoły, zatem wychodzimy do ludzi, chcemy zobaczyć jak wygląda codzienne życie i w miarę możliwości pomóc najbardziej potrzebującym🚨Wczoraj udało nam się zaopatrzyć w jedzenie kilka szkół w miejscowości Busumbala🍚 Czasami aż ciężko opisać słowami to co się tutaj zobaczy.. wybaczcie, ale myślę, że rozumiecie, dlaczego nie pokazujemy wszystkiego..😞 Cały czas można pomóc http://pomagam.pl/gambia2019 , każda złotówka zostanie spożytkowana we właściwy sposób – POMAGAJMY🤗 #gambia2019 #razemłatwiej #pomagam #sysiaimiki @sylwia_madenska_official @norbert_dabek

A post shared by Mikołaj Jędruszczak (@mikolaj_jedruszczak_official) on

View this post on Instagram

Kolejny dzień w Gambii minął. Zobaczyliście nie tylko sytuacje w tutejszych szkołach, ale także warunki życia miejscowej ludności. Nie jest dobrze. Śmieci leżą na ulicach, a warunki sanitarne tu praktycznie nie istnieją. Mimo tego ludzie są szczęśliwi i doceniają każdy dzień ! Emanują taką energią, ze z powodzeniem mogliby obdarować pół świata ❤️‼️ Bierzmy z nim przykład, doceniajmy to co mamy, cieszmy się z życia, bo naprawdę mamy wiele 🙏😘 Nie zbawimy całego świata, ale napewno możemy pomoc jego części ! Tu przypominam o KONKURSIE przygotowanym specjalnie dla Was. Aby wziąć w nim udział wystarczy wpłacić kwotę powyżej „20 zł” na nasza akcję pomocową: https://pomagam.pl/gambia2019 ‼️Ze wszystkich darczyńców wybierzemy 5 osób, które zaprosimy na wykwintną kolacje w @hotel_mistral 😚 ! Dodatkowo każdy z uczestników kolacji otrzyma od nas prezent – ręcznie plecioną bransoletkę prosto z Gambii 🙏☺️ To będzie super wieczór. Do zobaczenia 🥰 !!! #gambia2019 #konkurs #dzialamy #sysiaimiki #gifts #razemmozemywiecej Czy Ty już pomogłeś 🙏☺️ ???

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on