„Love island. Wyspa miłości” jest jednym z najbardziej emocjonujących programów w telewizji. Widzowie byli już pewni, że program wygra Maciej i Oliwia. Jednak w ciągu dwóch odcinków sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Nowa uczestniczka „Love Island. Wyspa miłości”! Płeć męska OSZALAŁA na jej punkcie

Maciej dowiedział się, co myślą o Oliwii inni uczestnicy i nagle, jak sam powtarza „zdjął klapki z oczu”. W tym samym czasie pojawiła się nowa uczestniczka Beata Grucela, która spodobała się wszystkim chłopakom z willi.

Jestem w du..e. Muszę poobserwować Oliwię. Teraz mi się perspektywa rozszerzyła, żebym mógł zwracać na inne rzeczy uwagę i coś wtedy zadecydować.  Też muszę Beatę poznać, bo z rozmowy jest fajna. Tym bardziej że Muay Thai trenuje. Ona pierwsza do mnie podbiła „dzisiaj sparing walimy”. Ja tak patrze „coo?”. Mam problem – mówił Damianowi Maciej.

Z kolei w czwartkowym odcinku Maciek już nie widział dalszej przyszłości z Oliwią. Beata na dodatek zabrała go na randkę, co spowodowało, że jeszcze bardziej umocnił się w swoich przekonaniach.

Widzowie szybko zauważyli, że Beata Grucela jest podstawiona uczestniczką. Dało do myślenia fakt, że Maciek przed programem „lajkował” zdjęcia nowej wyspiarki na Instagramie: „Nie wiem czy wiecie, ale to jest piękny scenariusz, bo Maciek i Beatka lajkowali sobie zdjęcia na ig w maju, także znają się. Piękna ustaweczka” – napisał jeden z internautów.

Widzowie też uważają, że wszyscy uczestnicy poznali się przed programem. Także wiedzą, kto kolejny pojawi się w hiszpańskiej willi.

ZOBACZ TAKŻE:

Love Island. Dzisiaj odpadną dwie osoby – zagrożonymi są ulubieńcy widzów!

Uczestniczka „BIG BROTHERA” w trybie natychmiastowym musiała opuścić Dom Wielkiego Brata!