Program „Love island. Wyspa miłości” wzbudził ogromne emocje, jakich nikt się nie spodziewał. Każdy odcinek był szeroko komentowany w Internecie.

Sylwia i Mikołaj po programie Love Island. Wyspa Miłości

Nowa uczestniczka „Love Island. Wyspa miłości”! Płeć męska OSZALAŁA na jej punkcie

Pierwszy sezon wygrali: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Oczywiście wybór pary również wzbudził emocje – większość widzów uważa, że program powinni wygrać: Marietta i Franek, a miłość Mikołaja do Sylwii jest udawana.

View this post on Instagram

Na Love Love Island! ❤️

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Ku zaskoczeniu, para odkąd wyszła z programu jest cały czas razem. Najpierw odwiedzili rodziców Sylwii w Legionowie, a wczoraj przyjechali do rodziców Mikołaja do Torunia. Wczoraj zdecydowali się nagrać „live’a” na Instagramie, w którym odpowiadali na pytania fanów.

Sylwia i Mikołaj zapewniają, że ich miłość jest prawdziwa i uważają, że niektórzy uczestnicy nie mieli dobrych intencji – chcieli tylko zarobić pieniądze i zdobyć popularność.

Były osoby, które przyszły do programu i wyraźnie komunikowały, że przychodzą tam po pieniądze. Ale jak widzicie, kto się zna na sporcie i życiu, to wie, że jeżeli ktoś przychodzi i patrzy na to, co jest do wygrania, a nie na małe kroczki do przodu, to się po prostu nie uda. My przyszliśmy do programu, nie wiedząc nawet, że jest nagroda ani jaka jest ta nagroda. Nie wiedzieliśmy nawet, jak tę nagrodę się dzieli później. Byliśmy sami zaskoczeni. To był miły dodatek do tej całej fenomenalnej przygody – wyznał Mikołaj. 

Dodaje, że przychodziły osoby do programu, które chciały tylko wygrać obojętnie z kim, aby zgarnąć pieniądze.

Nie będę tutaj mówić kto, wiemy, o kogo chodzi. Ale żeby wygrać taki program, jest tyle składowych, że prędzej się człowiek potknie i wyleci – tłumaczy Mikołaj. 

Ustawka w „Love island. Wyspa miłości”? Widzowie zauważyli dziwne zachowanie

Ada Śledź – najmłodsza i najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Love Island