Sylwia Madeńska w weekend opublikowała poruszające oświadczenie. Napisała, że szuka swojego psa Oreo, którego odebrał jej były partner, Mikołaj Jędruszczak. Ujawniła też, że od lutego wrócili do siebie, więc dlatego pies często przebywał u niego.

Oreo została mi odebrana przez mojego byłego partnera, Mikołaja. Od lutego tego roku spotykaliśmy się ponownie, myślałam, że uda nam się sobie zaufać, jednak tak się nie stało, dlatego sześć tygodni temu zdecydowałam o rozstaniu i całkowitym zerwaniu kontaktów między nami – wyznała Madeńska.

Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa. Nawet jego rodzina jest bezradna

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak kłócą się o psa

Mikołaj Jędruszczak kilka dni później poinformował, że będzie podejmował kroki prawne, ponieważ wylał się na niego ogromny hejt i zapewnia, że pies jest ich wspólny:

Pies został kupiony przez naszą dwójkę, wspólnie, za nasze wspólne pieniądze, wychowywany był wspólnie (…) Jeśli chodzi o Oreo, Oreo jak każdy pies, który przebywa w moim otoczeniu, ma się zawsze najlepiej na świecie, jest zadbana, czyściutka, dbam o nią najlepiej jak to możliwe. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy przed należyte organy, Oreo zostanie pod moją opieką (…) – oświadczył Mikołaj.

Mikołaj Jędruszczak zabrał głos w sprawie psa: „Muszę podjąć kroki prawne zabezpieczające moje i Oreo bezpieczeństwo”

Teraz do całej sytuacji odniósł się hodowca psów, od którego uczestniczka „Love Island” kupiła Oreo. Informuje, że to Sylwia Madeńska jest właścicielką czworonoga i to ona posiada umowę, która została sporządzona przy zakupie:

Witam serdecznie, jestem właścicielką hodowli „Mali przyjaciele”, z której pochodzi Oreo Sylwii Madeńskiej. Jesteśmy wszyscy zażenowani tą całą sytuacją, jest nam bardzo przykro, że Pan Mikołaj przywłaszczył sobie pieska. Właścicielem tego pieska jest Pani Sylwia. Posiada wszystkie dokumenty, które piesek posiadał z naszej hodowli i umowę, którą sporządziłyśmy, że jest właścicielem. Trzymamy kciuki, żeby Oreo z powrotem trafił do właścicielki – poinformowała hodowczyni psów.

Fot. Instagram/sylwia_madenska_official

Mikołaj Jędruszczak zapowiedział live’a w czwartek na Instagramie. Ma wówczas powiedzieć, jak wygląda sytuacja z jego strony. Komu wierzycie? Kto jest właścicielem Oreo?

Sylwia Madeńska ujawnia PRAWDĘ o relacji z Mikołajem: „Znowu działał pod wpływem emocji”

Sylwia Madeńska fot. Instagram

Mikołaj Jędruszczak zabrał psa Sylwii Madeńskiej

Mikołaj Jędruszczak z Oreo. Fot. Instagram/mikolaj_jedruszczak