Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Para nie musiała długo udowadniać, że połączyła ich prawdziwa miłość. Niedługo po zakończeniu emisji programu, para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Anita ze „Ślubu…” ma mały problem. Inne mamy też znają ten ból?

Anita i Adrian świętują urodziny syna

W czerwcu ubiegłego roku Anita i Adrian powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna, Jerzego. Jerzyk, bo tak na niego mówią zdrobniale rodzice, 6 czerwca skończył rok. Z tej okazji Adrian i Anita, która jest w drugiej ciąży – tym razem urodzi córkę, urządzili synkowi imprezę urodzinową.

Były balony, masa prezentów i oczywiście tort. Trzeba przyznać, że rodzice wykazali się kreatywnością. Chłopiec dostał tort w kształcie jeża! To zapewne miało nawiązywać do zdrobnienia Jerzyk. Nie da się ukryć, że tort robi spore wrażenie! A co ciekawe, zrobiła go Ania Wróbel, uczestniczka 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Anita i Adrian świętują urodziny syna

Urodziny syna Anity i Adriana/fot. Instagram/adrian_szz

ZOBACZ TEŻ:

Anita ze „Ślubu…” zdradziła PŁEĆ dziecka! I pokazała pokoik

Radek Majdan zrobił żonie, która urodzi lada moment, urodzinową niespodziankę

Córka Lewandowskich skończyła miesiąc. Trenerka pokazała UROCZE zdjęcie

Anita i Adrian świętują urodziny syna

Urodziny syna Anity i Adriana/fot. Instagram/adrian_szz

Anita i Adrian świętują urodziny syna

Urodziny syna Anity i Adriana/fot. Instagram/adrian_szz

View this post on Instagram

Bardzo często pisze się i mówi o tym jak w ciąży czuje się przyszła mama, o przygotowaniach do przyjścia na świat, a jak się w ciąży czuje nasz partner?🙈 Nie tylko musi znosić nasze huśtawki emocjonalne, ale również przejmować część naszych codziennych obowiązków. Przede wszystkim Adrian pomaga mi w noszeniu ciężkich rzeczy (chociaż nie da się uniknąć kilkunastu przysiadów do Jerzyka każdego dnia), daje mi w nocy pospać jeżeli maluszek wstaje na mleczko, a także chodzi na zakupy, bo mimo otwartych galerii warto zachować zdrowy rozsądek i korzystać z idei shopsharingu czyli robienia zakupów przez jedną osobę dla innych aby unikać kontaktu i zbyt dużej ilości osób w sklepach 😊 ważne jest też wsparcie emocjonalne, ale mój mąż już chyba dobrze zna się na moim ciążowym stanie bo przez cały okres od ślubu jestem częściej w ciąży niż nie🙈 mam wspaniałego męża i zawsze będę powtarzać to, że właśnie w takich momentach poznaje się prawdziwe zaangażowanie i kiedy po raz kolejny będziecie szukać księcia na białym koniu to spróbujcie sobie wyobrazić go jako tatę i waszego partnera w każdej sytuacji♥️ 🌈🦄👑🤴 #zostańwdomu uważamy za nadal aktualne, pomagajmy sobie nawzajem, bądźmy wciąż otwarci na potrzeby innych, korzystajmy z prostych rozwiązań online takich jak przelewy na telefon BLIK – szybkie (pieniadze trafiaja na konto w kilka sekund bez względu na bank) oraz bezpieczne! Warto spróbować😊 Jak u Was tatusiowie znoszą ciążę? 🙈 W czym pomagają? Pozdrawiamy serdecznie z naszą kruszynką w brzuszku♥️👶🏼 #przelewnatelefonBLIK #blik #przyszłytatuś #ciąża #rodzina #pomo #zostańwdomu #shopsharing #blik #ostatnietygodnie #betogether #mamarokporoku #zakupy #sen #ksiazenabialymkoniu  #iiitrymestr #juzniedalekodocelu

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on