Kourtney Kardashian (40 l.) ze związku z Scottem Disickiem wychowuje trójkę dzieci. Kardashianka słynie z tego, że jest surową mamą. Nie rozpieszcza swoich pociech, a jej dzieci są naprawdę dobrze wychowane. Wygląda na to, że jej najstarszy syn Mason (10 l.)  jest gwiazdą na popularnej aplikacji Tik Tok.

North West podbija TikToka. Córka Kim Kardashian będzie wielką gwiazdą?

Mason Disick podbija Tik Tok’a parodiując Kylie Jenner

Kourtney Kardashian jest cool mamą. Mimo pewnych reguł, które panują w jej domu – Kardashianka jest wyluzowana. Jej dzieci doskonale wiedzą, na ile mogą sobie pozwolić i nie sprawiają jej za dużych problemów.

Syn Kourtney Kardashian – Mason Disick:

Mason bardzo aktywnie udziela się na Tik Tok’u. Chłopiec udostępnia na swoim profilu różnorodne wideo. Na jednym z nich tańczy i wygłupia się z mamą i gwiazdą YouTube Davidem Dobrikiem. Jednak filmik, który zapewnił mu największą rozpoznawalność to bez wątpienia ten, na którym parodiuje ciotkę – Kylie Jenner.

Młody Disick nagrał wideo, na którym można usłyszeć śpiewającą Kylie w słynnym już utworze „Rise & Shine”, który zaśpiewała swojej córce Stormi Webster w 2019 roku. Fani oszaleli, kiedy usłyszeli śpiewającą miliarderkę a „przebój” szybko podbił Internet. Mason postanowił naśladować ją na swoim filmiku. Poruszał ustami do słów, które śpiewała Jennerka.

Kuzynka Masona – North West również dołączyła do społeczności Tik Tok’a. Kto wie, może nagrają coś wspólnie.

Mason Disick śpiewa na Tok Tok’u „Rise and Shine”:

Zauważyliście, że Mason jest bardzo podobny do Roba Kardashiana?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner SCHUDŁA! Zapewniła, że każdego dnia WALCZY o formę na LATO; w tym stroju to widać (ZDJĘCIA)

Kourtney Kardashian GENIALNIE wychowała swoje dzieci. Zobaczcie, co robią

Kourtney Kardashian złożyła SKARGĘ w szkole swoich dzieci; chodzi o jedzenie