Krzysztof Ibisz (56 l.) poślubił 27 lat młodszą Joannę Kudzbalską, uczestniczkę „Top Model” oraz lekarkę. Z relacji gości weselnych, można było się dowiedzieć, gdzie odbyło się wesele. „Super Express” obliczył, ile musiało kosztować. Prezenter odniósł się do tych rewelacji.

Krzysztof Ibisz wziął ŚLUB z uczestniczką „Top Model”! Pokazał zdjęcia z ceremonii

Krzysztof Ibisz komentuje koszt wesela

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się w grudniu zeszłego roku. To, że są razem, do mediów przedostało się dopiero dwa miesiące później. Można było znaleźć jednoznaczne komentarze, które świadczyły o ich związku.

Krzysztof Ibisz jest ZARĘCZONY z uczestniczką „Top Model”?

W sierpniu para wzięła ślub, a Joanna Kudzbalska została trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Jak podał „Super Express”, wesele musiało kosztować 200 tysięcy złotych.

Uroczystości weselne prowadzącego „Taniec z gwiazdami” i byłej gwiazdy „Top Model” odbyły się w ostatni piątek w podwarszawskich Markach. To właśnie tam para wzięła ślub cywilny w urokliwym zakątku z widokiem na las. Na miejscu znajdowała się sala weselna, która powstała w budynku dawnej stajni, przypominającej stodołę. Urządzono w niej nawet strefę relaksu. Wynajęcie samej sali to koszt 18 tys. zł. Do tej ceny trzeba doliczyć catering, który wynosi ok. 300 zł od osoby.

To jednak nie wszystko, bo zadbali o atrakcje dla gości.

Krzysztof i Joanna dodatkowo zamówili barmana, który serwował drinki, oraz stoisko z sushi. Takie frykasy to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Młoda para nie oszczędzała również na alkoholu czy floryście, który ozdobił salę żywymi kwiatami. Razem z ukochaną opłacić musieli dodatkowo także ślub w plenerze, suknię ślubną, garnitur, kamerzystę, fotografa, samochód i obrączki.

Krzysztof Ibisz skomentował te doniesienia z dystansem. Odniósł się do swojego „wiecznie młodego” wizerunku.

Czcigodny SuperExpress wyliczył właśnie ile wydałem na wesele💰Niepotrzebne oburzenie.😉 Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc kosz wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak , że będę żył 120 lat, tak jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty?❤️ miłego dnia🤗

Kim jest Joanna Kudzbalska, trzecia żona Krzysztofa Ibisza? To lekarka!

Maciej Dowbor skomentował:

Już wiem na kogo idzie cały budżet Polsatu 😂😂😂😂

Wydał aż tak dużo?

 

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA