Coachella wróciła po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. To jeden z największych festiwali na świecie, który przyciąga hollywoodzkie gwiazdy. Na kalifornijskiej pustyni Kolorado, gdzie odbywa się wydarzenie, w tym roku na scenie zaśpiewali: Billie Eilish, Ye West, Swedish House Mafia, Meghan Thee Stallion i Harry Styles.

Natalia Siwiec pokazała wykończoną jadalnie w Tulum: „Zaczyna wyglądać”

Natalia Siwiec na Coachelli 2022

Natalia Siwiec wybrała się na tegoroczną Coachellę, gdzie panuje klimat boho, a jak wiemy, Natalia go uwielbiam. Jednak zanim dotarła na festiwal, razem z rodziną: mężem Mariuszem i córką Mią wybrała się na wycieczkę po Arizonie, odwiedzając m.in. kanion Horseshoe Bend.

Mąż Natalii Siwiec ZROBIŁ TO za jej plecami!

Po wycieczce Natalia i Mariusz razem z przyjaciółmi wybrali się na Coachellę. Po relacji na Instagramie widzimy, że celebrytka świetnie odnajduje się w takich klimatach i towarzystwie. Nie przeszkadzał jej nawet 4-godzinny korek, podczas którego Natalia wyszła z samochodu i zaczęła tańczyć.

Siwiec wyglądała fenomenalnie. W festiwalowym stylu włożyła na siebie kowbojki, szorty, a na to poncho ze sznurkami, a twarz ozdobiła różnej wielkości kryształkami.

Natalia Siwiec opowiedziała o nowym domu w Meksyku. Przeprowadza się tam na stałe?