Patrycja Markowska (39 l.) w szczerym wywiadzie zdradziła, że przechodziła kryzys w związku. Wokalistka związała się z Jackiem Kopczyńskim. Wspólnie zdecydowali się na zgłoszenie po pomoc do specjalisty i jak powiedziała Patrycja kompletnie się tego nie wstydzi. Obydwoje chcieli zawalczyć o te uczucie i dzięki temu wyszli z tego obronną ręką. Ich związek nigdy nie był tak silny jak teraz.

Patrycja Markowska w Cosmopolitan: Czułam się MAŁYM TROLLEM z Józefowa

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński uczęszczali na terapię dla par

Patrycja Markowska nie należy do osób, które zakłamują rzeczywistość i przedstawiają swoje życie jako idealne i bezproblemowe. Piosenkarka zdradziła, że razem z Jackiem byli bardzo bliscy rozstania. Mimo wszystko oboje chcieli dać sobie kolejną szansę i postanowili zgłosić się na terapię dla par. Bardzo częstym problemem w związkach damsko-męskich jest nieodpowiednia komunikacja, przez którą ciężko jest się porozumieć. Para nigdy nie afiszowała się swoimi uczuciami. Owszem pojawiali się wspólnie na branżowych imprezach, jednak na co dzień raczej stronili od medialnego szumu.

Kiedy i gdzie Patrycja Markowska poznała Jacka Kopczyńskiego?

Patrycja i Jacek poznali się w 2006 roku, kiedy Kopczyński był w związku małżeńskim. Markowska zdradziła, że tak bardzo obawiała się skandalu, że postanowiła zerwać kontakty z Jackiem. Jak to w życiu bywa, wyszło inaczej i zaczęli być parą. Rozmawiając z Wideoportalem, opowiedziała o początkach relacji i zdradziła, że nie należały one do najłatwiejszych.

Dużo bardziej mnie bolały oszczerstwa, kiedy my zaczynaliśmy być razem. I mówiono dużo gorsze rzeczy, że rozbiłam Jackowi związek i tak dalej. To mnie wtedy naprawdę bolało. I jakbym w ogóle nie byłam na to gotowa – powiedziała Patrycja

Wokalistka nie ukrywała, że jest na takim etapie życie, gdzie średnio obchodzą ją opinie innych osób.

Z Jackiem jesteśmy tyle lat, walczymy o ten związek. Ja gdzieś powiedziałam w wywiadzie, że byliśmy na terapii. No to wiadomo, że to fajnie podkręcić od razu i wyjąć. Ale absolutnie się tego nie wstydzę – kontynuowała

A co Patrycja mówi na temat Jacka w roli ojca? Cały wywiad z gwiazdą TUTAJ!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na Instagramie:

View this post on Instagram

Głosujemy !!!!!

A post shared by Jacek Kopczynski (@kopczynski.jacek) on

Tworzą fajną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Markowska o zdjęciach topless na plaży: Powinnam z tym iść do SĄDU!

Patrycja Markowska z gołymi PIERSIAMI. Internauci: Nie WSTYD pani?!

Patrycja MARKOWSKA i Izabela JANACHOWSKA na gali Klasa i Styl. Jedna na biało, druga na czarno

Patrycja Markowska Jacek Kopczynski

fot. Niemiec/AKPA

Patrycja Markowska Jacek Kopczynski

fot. AKPA

Patrycja Markowska Jacek Kopczynski

fot. AKPA