Styl księżnej Kate (41 l.) od lat wzbudza wiele emocji, a każdy jej look jest dokładnie analizowany i komentowany. Dlatego też jej ostatnia stylizacja wywołała lawinę komentarzy. A wszystko związane było z tym, że księżna Walii nareszcie założyła… spódnicę. Po raz pierwszy od ponad miesiąca porzuciła ulubione ostatnio spodnie! Kate odwiedzając w środę 2 uniwersytety w Anglii, ubrana była w wygodny komplet z wełnianej dzianiny. Wyglądała pięknie!

Księżna Kate w jesiennych szarościach. Lansuje niecodzienny element garderoby

Księżna Walii miała na sobie sweterek Sami Sézane (ok. 620 zł) i spódnicę tej samej marki model Naelle (ok. 750 zł). Do tego dobrała torebkę Tusting Mini Holly (ok. 2000 zł), perłowe kolczyki Simone Rocha (ok. 1200 zł) i czółenka Gianvito Rossi (ok. 2700 zł).

Księżna Kate w wełnianym komplecie

Kate pojawiła się na uniwersytetach Nottingham Trent i University of Nottingham, aby omówić inicjatywy dotyczące zdrowia psychicznego. Księżna w monochromatycznej stylizacji wyglądała kobieco i elegancko. Wełniany komplet nadał całości jesiennego wydźwięku. Wybór złamanej bieli od razu przykuł uwagę komentatorów, którzy porównali ją do ostatniego looku Meghan Markle z Nowego Jorku.

Księżna Kate 2 razy w tym samym garniturze. Stylistka jej „nienawidzi”

Fani w mediach społecznościowych cieszą się z powrotu księżnej Walii do spódnic, „Moment, w którym wszyscy czekają na… koniec z królewskim garniturem”. Jak wam się podoba ostatni look księżnej?

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: