Szymona Hołownię większość z nas poznała jako dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Dziś jednak 45-latek nie ma nic wspólnego z pracą w mediach, bowiem kilka lat temu, świat show biznesu i rozrywki mężczyzna porzucił na rzecz polityki.

I choć działacz całkiem sporo opowiada na temat swojego życia prywatnego, informacje o drugiej ciąży swojej żony trzymał w tajemnicy niemalże do rozwiązania! Para podzieliła się radosną nowiną dopiero w świątecznym filmiku na Facebooku, gdy Ula była już blisko rozwiązania.

Małżeństwo wychowuje już razem 3-letnią córeczkę Marysię, która jak się okazuje właśnie doczekała się rodzeństwa!

Szymon Hołownia zostanie ojcem po raz drugi! Polityk i jego żona ogłosili tę nowinę w świątecznym filmiku

Szymon Hołownia cieszy się z NARODZIN drugiego dziecka!

Szymon Hołownia wrzucił na Instagram radosną nowinę, w której poinformował fanów, że 13 stycznia 2022 roku przyszła na świat jego druga córka. Szczęśliwi rodzice nadali jej imiona Elżbieta Wanda:

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy – trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą – też! 🙂 Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. 🙂

Oczywiście wśród gratulacji nie mogło zabraknąć ciepłych słów od znanych osób, dlatego wśród komentarzy najlepsze życzenia złożyli już między innymi Andrzej Chyra czy Marcelina Zawadzka. A my się dołączamy!

Hołownia rozbawił internautów. Zażartował z relacji mediów na temat „nowego członka”

scena z: Szymon Hołownia, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Szymon Holownia w garniturze

Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

holownia-pt