Szymon Hołownia (44 l.) opublikował na Instagramie archiwalne zdjęcie z wyjątkowego dla niego dnia. Pokazał pamiątkową fotkę z ślubu cywilnego, na której zapozował z żoną, Urszulą Brzezińską-Hołownią i świadkami. Dopiero po tylu latach wyjawił, kto towarzyszył mu podczas ślubu.

Szymon Hołownia na Dzień Nauczyciela. MOCNE słowa: „Po raz kolejny doświadczacie OBOJĘTNOŚCI I POGARDY”

Szymon Hołownia świętuje 5. rocznicę ślubu

Szymon Hołownia nie jest zbyt wylewną osobą i niechętnie wyjawia szczegóły na temat życia prywatnego. Gdy startował jako kandydat na prezydenta RP w zeszłorocznych wyborach, udzielił wywiadu w którym otworzył się i opowiedział, czym zajmuje się jego żona. Urszula wybrała nietypowy zawód – oprócz tego, że jest mamą 3-letniej Mani, jest również pilotem wojskowym.

Kim jest żona Szymona Hołowni? Nie spodziewacie się, że ma taki zawód!

Para pobrała się w 2016 roku. W styczniu świętowali 5 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji Szymon pokazał na Instagramie fotkę ze ślubu cywilnego. Hołownia przyznał, że zdecydowali się z żoną na kameralną ceremonię.

W roli świadka wystąpił wieloletni przyjaciel Szymona – Marcin Prokop i siostra Urszuli.

To już PIĘĆ lat. Właśnie przypomnieliśmy sobie z Ulą, że wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu cywilnego (kościelny mieliśmy tydzień później, tę datę pamiętamy bardziej). Uznaliśmy, że skoro to nasz ślub, więc zrobiliśmy to po swojemu – na cywilnym byliśmy w sumie w piątkę (w tym Świadkowie: Asia, siostra Uli i kolega @_marcinprokop. Na kościelnym: chyba w dziesiątkę czy dwunastkę: tylko my i najbliżsi – zaczął

Szymon Hołownia podziękował żonie za wspólnie spędzone pięć lat i dodał, że w dniu ślubu zaczęła się najfajniejsza podróż jego życia. Teraz polityk kroczy przez życie ze swoją drugą połową, na którą zawsze może liczyć.

Początek najfajniejszej podróży w moim życiu. Dzięki, Uleńko! 105. rocznicy pewnie nie dożyję, ale – jak medycyna pójdzie do przodu – to z jeszcze 55. możemy przecież wyciągnąć – napisał Hołownia.

Na ślub cywilny Szymon wybrał elegancki garnitur i krawat w czarno białe paski. Jego żona Urszula pojawiła się w granatowej sukience w retro stylu, która podkreśliła jej talię.

Stylowo wyglądali?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żona Szymona Hołowni wystąpiła w jego spocie wyborczym

Jakie wykształcenie mają kandydaci na prezydenta? Jakie znają języki?

Marcin Prokop na zdjęciu z 14-letnią córką: „Rośnie modelka”

Urszula Brzezińska-Hołownia oddaje swój głos w tegorocznych wyborach na prezydenta RP.

Urszula Brzezińska-Hołownia oddaje swój głos w tegorocznych wyborach na prezydenta RP. Fot.Forum/Mateusz Włodarczyk.

Szymon Hołownia z żoną oddaje głos w wyborach prezydenckich.

Szymon Hołownia z żoną oddaje głos w wyborach prezydenckich. Fot.Forum/Mateusz Włodarczyk.

Szymon Holownia w garniturze.

Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA.